آموزش نیروی انسانی در اولویت برنامه های سازمان محیط زیست

آموزش نیروی انسانی در اولویت برنامه های سازمان محیط زیست خرید و فروش حیوان خانگی: در ابلاغی از طرف رئیس سازمان حفاظت محیط زیست به تمام واحدهای تابعه سازمان محیط زیست تاكید شده است: تمام آموزش های تخصصی، حرفه ای، پودمانی و خصوصاً محیط زیست، باید در اولویت سایر امور باشد.به گزارش خرید و فروش حیوان خانگی به نقل از پایگاه اطلاع رسانی محیط زیست در ابلاغ عیسی كلانتری خطاب به به تمام واحدهای تابعه سازمان حفاظت محیط زیست آمده است:

«در حقیقت آموزش پایه ای است كه محورهای توسعه همه بخش ها بر طبق آن به چرخش در می آیند و یا به عبارتی ساده تر پیشرفت هر كشور بطور روزافزون وابسته به محصولاتی است كه ذهن های آموزش دیده تولید می كند.

سرمایه گذاری در آموزش نیروی انسانی، یكی از مهمترین عناصر اصلی پیشرفت ملت هاست چراكه نه تنها به ارتقای فرهنگ و بهره وری نیروی انسانی در ابعاد گسترده تأثیرگذار خواهد بود دارای بازده اقتصادی با دوام و دیرپاست.

متأسفانه باوجود اذعان به اهمیت این موضوع، با عنایت به وضعیت نه چندان مناسب محیط زیست كشور، این سازمان از توسعه در این محور كلیدی مغفول مانده است. بااینكه داشتن محیط زیست سالم در یك كشور به عوامل متنابهی بستگی دارد، اما اساسی ترین راه كاهش و برون رفت از چالش های زیست محیطی، بها دادن به اهمیت آموزش پایدار محیط زیست و نهادینه شدن فرهنگ زیست محیطی در اقشار مختلف جامعه است.

شایان ذكر است، بحران های زیست محیطی روزافزون در كشور ناشی از این گونه غفلت هاست. مع هذا انتظار دارد، تمام آموزش های تخصصی، حرفه ای، پودمانی و خصوصاً محیط زیست، باید در اولویت سایر امور باشد و همین طور بر اساس نقطه نظرات معاونت های تخصصی و هماهنگی با معاونت آموزش و پژوهش صورت گیرد.

بدیهی است، در صورت عدم توجه به این امر، مسئولیت مستقیم و پاسخگویی به آن، متوجه معاونین و مدیران مربوطه خواهد بود.»
1397/11/28
15:46:28
5.0 / 5
4584
تگهای خبر: آموزش , حفاظت , دما , زیست محیطی
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۵
خرید و فروش حیوان خانگی خرید و فروش حیوان خانگی
petfind.ir - حقوق مادی و معنوی سایت خرید و فروش حیوان خانگی محفوظ است

خرید و فروش حیوان خانگی

انواع حیوانات خانگی و لوازم و خوراک