مقاومت مقامات محلی در مقابل سیاست افزایش جمعیت در چین

مقاومت مقامات محلی در مقابل سیاست افزایش جمعیت در چین به گزارش خرید و فروش حیوان خانگی در حالیكه سران چین به دنبال راهكارهایی برای تشویق زوج های جوان به فرزندآوری بیشتر هستند، مقامات محلی در مقابل اجرای این سیاست مقاومت می كنند.


به گزارش خرید و فروش حیوان خانگی به نقل از ایسنا، روبرو شدن با بحران جمعیت شناختی در آینده و روند پیر شدن جمعیت، رهبران چین را بر آن داشته تا زوج های جوان را به داشتن تعداد فرزند بیشتر تشویق كنند. با این وجود مقامات دولتی و محلی این پیام را در نظر نگرفته و اخیراً در اقدامی بحث برانگیز زوجی را به علت داشتن فرزند سوم به پرداخت جریمه محكوم كرده اند.
این اقدام باعث خشم عمومی شده و مردم این كشور نارضایتی خویش را نسبت به مقاماتی كه هنوز به دنبال اجرای سیاست تك فرزندی و كنترل جمعیت هستند ابراز كرده اند. مردم چین معتقدند كه مقامات محلی به خاطر مسائل مالی نمی خواهند موضع خویش را تغییر دهند و زوج ها را بر مبنای قانونی كه دیگر كنار گذاشته شده همچنان تحت پیگرد قرار می دهند.
به گزارش خبرگزاری آسوشیتدپرس، به قول كارشناسان چینی، در حالیكه این كشور تمام تلاش خویش را برای افزایش نرخ تولد به كار گرفته اما از جانب دیگر مقامات محلی به خاطر دریافت مبلغ جریمه، اجرای این برنامه ها را جدی نگرفته و این تضادها باعث خشم و اعتراض عمومی شده است.1397/11/29
14:58:10
5.0 / 5
4412
تگهای خبر: دام , دریا
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۶ بعلاوه ۲
خرید و فروش حیوان خانگی خرید و فروش حیوان خانگی
petfind.ir - حقوق مادی و معنوی سایت خرید و فروش حیوان خانگی محفوظ است

خرید و فروش حیوان خانگی

انواع حیوانات خانگی و لوازم و خوراک