، بررسی جزئیات بودجه ۹۸،

كمك هزینه مسكن ساكنان در خانه های سازمانی نیروهای مسلح از حقوق آنها كسر می شود

كمك هزینه مسكن ساكنان در خانه های سازمانی نیروهای مسلح از حقوق آنها كسر می شود خرید و فروش حیوان خانگی: نمایندگان مجلس نیروهای مسلح را مكلف كردند كه كمك هزینه مسكن كاركنان ساكن در خانه های سازمانی از حقوق ماهانه آنها كسر شود.


به گزارش خرید و فروش حیوان خانگی به نقل از ایسنا، نمایندگان مجلس در جلسه علنی نوبت بامداد امروز (شنبه) و در ادامه بررسی جزئیات بودجه ۹۸ در بخش درآمدی بند ج و بند الحاقی ۱ تبصره ۱۱ را تصویب كردند.
طبق بند ج، در امتداد اجرای ماده (۱۱۰) قانون برنامه پنج ساله ششم توسعه، نیروهای مسلح مكلفند كمك هزینه مسكن كاركنان ساكن در خانه های سازمانی را از حقوق ماهانه آنان كسر و به حساب خزانه داری كل كشور سوژه ردیف ۱۶۰۱۸۴ جدول شماره (۵) این قانون واریز نمایند.
همچنین برمبنای بند الحاقی ۱، سازمان تعزیرات حكومتی موظف است با همكاری نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران نسبت به شناسایی اموال، دارایی ها و وجوه نقدی و سپرده های بانكی محكومان تعزیرات حكومتی كه احكام آنها صادر و تا آخر سال ۱۳۹۷ به مرحله اجرا در نیامده و معوق باقی مانده است، مبادرت به وصول و درآمد حاصله را به حساب درآمد عمومی نزد خزانه داری كل كشور واریز نماید.1397/12/04
14:25:32
5.0 / 5
4396
تگهای خبر: دام , طب
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۷ بعلاوه ۵
خرید و فروش حیوان خانگی خرید و فروش حیوان خانگی
petfind.ir - حقوق مادی و معنوی سایت خرید و فروش حیوان خانگی محفوظ است

خرید و فروش حیوان خانگی

انواع حیوانات خانگی و لوازم و خوراک