شهریه و كلاس های فوق برنامه بیشترین شكایات خانواده ها از مهدهای كودك

شهریه و كلاس های فوق برنامه بیشترین شكایات خانواده ها از مهدهای كودك به گزارش خرید و فروش حیوان خانگی سرپرست دفتر امور كودكان و نوجوانان بهزیستی آخرین جزئیات ثبت تخلفات مهدهای كودك تا ابتدای اسفندماه را شرح داد.منتظر شبر در گفت و گو با ایسنا با اشاره به اینكه از آغاز سال تا ابتدای اسفند ماه ۹۵ مورد شكایت در مورد مهدهای كودك در بهزیستی ثبت شده است، اظهار داشت: بیشترین شكایت ها در استان تهران، شكایت والدین از شهریه مهدهای كودك بوده است.

وی با اشاره به اینكه در سایر استان ها بیشترین شكایت از مهدهای كودك در مورد تنوع محتوای آموزشی و هزینه های تحمیل شده از جانب مهدها به خانواده بوده است، اظهاركرد: خانواده ها عمدتاً خواهان اجرا نشدن محتوای آموزشی الزامی در مهدها بوده اند.

سرپرست دفتر امور كودكان و نوجوانان بهزیستی درباره نحوه شكایت و نظارت بر مهدهای كودك توضیح داد: شماره سامانه پیامكی رسیدگی به شكایات دفتر امور كودكان و نوجوانان حوزه مهدهای كودك ۳۰۰۰۰۱۲۳۳۳ است. همینطور تنها مهدكودك هایی امكان نگهداری كودكان را دارند كه آرم سازمان بهزیستی روی تابلوی آنها وجود دارد. این مراكز دارای كد شناسه هستند و خانواده ها می توانند در صورت بروز تخلف مهد كودك خاطی را به سازمان بهزیستی از راه شماره مذكور معرفی كنند.

به گفته شبر پرداخت هزینه های فوق برنامه الزامی نیست و مهدهای كودك موظف می باشند طبق بخشنامه ای كه سازمان بهزیستی به آنها داده است، در ساعات برگزاری كلاس های فوق برنامه، كلاس هایی برای كودكانی نمی خواهند در این كلاس ها شركت نمایند، در نظر بگیرد.
1397/12/25
12:05:01
5.0 / 5
4484
تگهای خبر: آموزش , دما , طب
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۴
خرید و فروش حیوان خانگی خرید و فروش حیوان خانگی
petfind.ir - حقوق مادی و معنوی سایت خرید و فروش حیوان خانگی محفوظ است

خرید و فروش حیوان خانگی

انواع حیوانات خانگی و لوازم و خوراک