افزایش بارندگی در بعضی مناطق كشور از عصر امروز

افزایش بارندگی در بعضی مناطق كشور از عصر امروز خرید و فروش حیوان خانگی: مدیركل پیش بینی و آگهی سریع سازمان هواشناسی، آخرین وضعیت آب و هوا طی سه روز آینده را اعلام نمود و از ورود سامانه بارشی در شمال غرب و جنوب غرب سواحل مركزی و غربی دریای خزر، دامنه های زاگرس مركزی و شمالی، دامنه های جنوبی البرز مركزی و بخش هایی از مركز كشور آگاهی داد.


احد وظیفه در گفت و گو با ایسنا، با اشاره به اینكه امروز، شنبه، دهم فروردین با ورود سامانه بارشی در شمال غرب و جنوب غرب سواحل مركزی و غربی دریای خزر، دامنه های زاگرس مركزی و شمالی، دامنه های جنوبی البرز مركزی و بخش هایی از مركز كشور بارش باران پیش بینی می شود اظهار داشت: به تدریج از پس از ظهر شنبه بر مقدار بارش در این مناطق افزوده خواهد شد.
وی ادامه داد: روزهای یكشنبه، یازدهم و دوشنبه، دوازدهم فروردین ماه باز بارش در شمال غرب، غرب، جنوب غرب و دامنه های زاگرس مركزی و شمالی به شكل رگبار و رعد و برق شدت یافته و سبب آبگرفتگی معابر، بالا آمدن سطح آب رودخانه ها و مسیل ها و سیلابی شدن آنها می شود.
مدیركل پیش بینی و آگهی سریع سازمان هواشناسی با اشاره به اینكه در این مدت ریزش تگرگ در بعضی مناطق دامنه های زاگرس مركزی و جنوب غرب دور از انتظار نیست عنوان كرد: همین طور از پس از ظهر یكشنبه و طی روز دوشنبه با عنایت به افزایش مقدار بارش در بخش هایی از مركز كشور و همین طور دامنه های جنوبی البرز در استانهای زنجان، قزوین، البرز، تهران و غرب سمنان باز آبگرفتگی معابر و بالا آمدن سطح آب رودخانه ها و مسیل ها و احتمال سیلابی شدن آنها پیش بینی می شود.
وظیفه افزود: روز دوشنبه بارش در سواحل غربی دریای خزر باز سبب آبگرفتگی معابر در بعضی مناطق گیلان خواهد شد.
وی با اشاره به اینكه با عنایت به گستردگی فعالیت سامانه بارشی از پس از ظهر یكشنبه و طی روز دوشنبه در شمال شرق، شرق و جنوب شرق كشور و همین طور در سواحل مركزی و شرقی دریای خزر باز بارش پراكنده رخ خواهد داد اظهار داشت: طی سه روز آینده بارش در مناطق كوهستانی و سردسیر البرز مركزی، شمال غرب و همین طور زاگرس مركزی به شكل برف بوده كه می تواند سبب اختلال در تردد جاده ای این مناطق شود.
بگفته مدیركل پیش بینی و آگهی سریع سازمان هواشناسی، از پس از ظهر شنبه تا روز دوشنبه در غرب و جنوب غرب كشور وزش باد شدید پیش بینی می شود. همین طور یكشنبه و دوشنبه مناطق مركزی و شمالی خلیج فارس و مناطق مركزی و غربی دریای خزر مواج است.
وی آب و هوای پایتخت را باز طی سه روز آینده پیش بینی نمود و اظهار داشت: هوای تهران در روز جاری ابری و در بعضی ساعات با بارش باران همراه است؛ كمترین دما ۸ و بیشترین میزان آن ۱۶ درجه سانتیگراد خواهد بود. همین طور روز یكشنبه یازدهم فروردین آسمان تهران ابری همراه با بارش باران گاهی رعد و برق و وزش باد شدید می باشد و دما بین ۹ تا ۱۴ درجه سانتی گراد متغیر است. در روز دوشنبه دوازدهم فروردین باز تهران ابری همراه با بارش باران، گاهی رعد و برق و وزش باد شدید همراه بوده و دما در كمترین حالت ۱۱ درجه و در بیشترین حالت به ۱۶ درجه سانتیگراد می رسد.1398/01/11
15:10:32
5.0 / 5
4294
تگهای خبر: آب , بارش , بارندگی , دام
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۶ بعلاوه ۵
خرید و فروش حیوان خانگی خرید و فروش حیوان خانگی
petfind.ir - حقوق مادی و معنوی سایت خرید و فروش حیوان خانگی محفوظ است

خرید و فروش حیوان خانگی

انواع حیوانات خانگی و لوازم و خوراک