مدیركل ارتباطات و فناوری استان ایلام:

مشكل ارتباطات تلفنی استان ایلام برطرف شد

مشكل ارتباطات تلفنی استان ایلام برطرف شد خرید و فروش حیوان خانگی: مدیركل ارتباطات و فناوری استان ایلام خبر داد:  ارتباط ما با قصر شیرین و مهران و باز كلیه ارتباطات ثابت، همراه و دیتا در این دو مسیر برقرار شده و هم اكنون مشكل ارتباطی در استان وجود ندارد.


به گزارش خرید و فروش حیوان خانگی به نقل از ایسنا، عباس بیرامی با اشاره به اینكه ارتباط با استان ایلام بوسیله فیبر نوری پر ظرفیت با استان همجوار لرستان، خوزستان و كرمانشاه برقرار بود، اظهار داشت: به سبب بارش های شدید سطح استان، ارتباط از ساعت ۲۳ به سمت خوزستان در حدفاصل ایلام- مهران به سبب بارش گسترده ای كه در جاده ایلام مهران بود قطع شد. ارتباط روی شبكه دیگری برگردان شده بود، اما پس از آن ارتباط با استان لرستان در منطقه كوهدشت و پس از آن ارتباط با كرمانشاه در منطقه قصر شیرین به سبب بارش های متوالی كه در استان های همجوار افتاده بود باز قطع شد.
وی با اشاره به اینكه از شب گذشته تابحال با هماهنگی كه ستاد وزارت با استان های همجوار داشتند و هماهنگی هایی كه در سطح استان داشتیم كلیه اكیپها در این سه مسیر فعال بودند اشاره كرد: چند دقیقه قبل ارتباط ما در قصر شیرین و ارتباط ایلام مهران برقرار شده و كلیه ارتباطات ثابت، همراه و دیتا در این دو مسیر برقرار شده و هم اكنون مشكل ارتباطی در استان وجود ندارد. البته امكان دارد در سطح درون استانی برخی مشكلات محلی داشته باشند.
بنابر اظهارات بیرامی پس از مساعد شدن شرایط جوی بازسازی كامل و به سازی كامل باز صورت خواهد گرفت. همین طور به دستور وزیر امروز مقرر شد لینك ماهواره ای برای مدیریت بحران در استان برقرار شود.1398/01/12
15:57:37
5.0 / 5
4755
تگهای خبر: بارش , فناوری , هوا
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۱ بعلاوه ۳
خرید و فروش حیوان خانگی خرید و فروش حیوان خانگی
petfind.ir - حقوق مادی و معنوی سایت خرید و فروش حیوان خانگی محفوظ است

خرید و فروش حیوان خانگی

انواع حیوانات خانگی و لوازم و خوراک