نظارت پلیس آگاهی بر اموال و اماكن سیل زده

نظارت پلیس آگاهی بر اموال و اماكن سیل زده خرید و فروش حیوان خانگی: رئیس پلیس آگاهی ناجا، حفظ و حراست از اموال مردم، نظارت بر اماكن مهم و كنترل مجرمان سابقه دار را از اولویت های این پلیس در مناطق سیل زده برشمرد و اظهار داشت: به منظور پیشگیری از هرگونه لطمه به اموال و اثاثیه مردم، اقدامات كنترلی و نظارتی در این مناطق با جدیت دنبال می شود.


به گزارش خرید و فروش حیوان خانگی به نقل از ایسنا، سردار محسن حسن خانی در تشریح این خبر، اظهار نمود: پلیس آگاهی ناجا همگام با سایر پلیس های تخصصی و نهادهای كمك رسان، برقراری امنیت و آرامش مناطق سیل زده را دنبال و با اتخاذ تمهیدات لازم نظیر افزایش تعداد گشت ها، استقرار واحدهای تشخیص هویت و … مقابله با هرگونه سوءاستفاده مجرمان را در دستور كار دارد.
وی ادامه داد: كارآگاهان در امتداد انجام وظایف ذاتی خود بطور محسوس و نامحسوس در مناطق سیل زده حضور فعال دارند و كمك به سیل زدگان را تسهیل خواهند كرد.
رئیس پلیس آگاهی ناجا با اشاره به اینكه حفظ جان مردم بر هر مسئله ای ترجیح دارد، اشاره كرد: اولویت پلیس آگاهی باز حفظ و حراست از اموال مردم و كنترل تحرك مجرمان سابقه دار در امتداد پیشگیری از وقوع سرقت است كه در این شرایط با تمام توان دنبال می شود.
وی افزود: تمام یگان های انتظامی در حوزه ماموریتی خود مشغول انجام وظیفه هستند كه پلیس آگاهی ناجا باز با همكاری و تعامل تنگاتنگ، ورود و خروج هرگونه اموال و اثاثیه مردم را مورد كنترل قرار می دهد.
سردار حسن خانی تصریح كرد: نظارت پلیس بر اماكن مهم نظیر بانك ها، طلا فروشی و منازل خالی از سكنه از دیگر اقدامات پلیس آگاهی در مناطق سیل زده به شمار می آید.
وی با اشاره به فرمان مقام معظم رهبری (مدظله العالی) در خصوص امدادرسانی حداكثری همه دستگاه ها و نیروهای مسلح در مناطق سیل زده، اشاره كرد: پلیس آگاهی از لحظات اولیه حادثه در كنار مردم بوده و با تمام توان، تجهیزات و امكانات لازم برای برقراری امنیت و آرامش شهروندان تلاش می كند.
این مقام ارشد انتظامی به هموطنان سیل زده سفارش كرد: از هرگونه جابه جایی اموال و لوازم خانگی، اثاثیه و … در مبادی ورودی و خروجی بدون هماهنگی با پلیس خودداری كرده و اموال رها شده در سطح شهر را به نزدیك ترین مقر انتظامی تحویل دهند.
وی به شهروندان و افراد خیری كه قصد كمك به مردم سیل زده را دارند، سفارش كرد: كمك های اهدایی خودرا به نهادهای امدادرسان معتبر تحویل و از اعتماد به پیامك و تماسهای افراد ناشناس پرهیز كنند.
به گزارش پایگاه خبری پلیس، رئیس پلیس آگاهی ناجا ضمن قدردانی از عملكرد كاركنان این پلیس در خدمت رسانی به سیل زدگان اظهار داشت: تمامی كارآگاهان پلیس آگاهی تمام تلاش خودرا در این روزها صرف تامین آسایش و امنیت مردم می كنند و از هیچ تلاشی فروگذار نخواهند كرد.1398/01/21
14:32:25
5.0 / 5
5253
تگهای خبر: دام , فروش , لوازم
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۷ بعلاوه ۳
خرید و فروش حیوان خانگی خرید و فروش حیوان خانگی
petfind.ir - حقوق مادی و معنوی سایت خرید و فروش حیوان خانگی محفوظ است

خرید و فروش حیوان خانگی

انواع حیوانات خانگی و لوازم و خوراک