در نشست تخصصی مدیریت سیلاب و اطلاعات مكانی مطرح شد

آمادگی سازمان نقشه برداری برای عرضه اطلاعات مكانی به سازمان های مربوطه

آمادگی سازمان نقشه برداری برای عرضه اطلاعات مكانی به سازمان های مربوطه به گزارش خرید و فروش حیوان خانگی رئیس سازمان نقشه برداری با بیان این كه مخاطرات طبیعی جزئی از طبیعت هستند، اظهار داشت: دانش بشری این امكان را می دهد كه در پیش بینی سیل موثرتر برخورد كرده و آنرا مدیریت نماییم.


به گزارش خرید و فروش حیوان خانگی به نقل از ایسنا، مسعود شفیعی امروز در نشست تخصصی "مدیریت سیلاب و اطلاعات مكانی" كه در سازمان برنامه و بودجه برگزار شد، اظهار نمود: مخاطرات طبیعی جزئی از طبیعت هستند كه شاید این گفته كه باید از آنها جلوگیری نماییم، گفته نابجایی باشد. آنچه یافته های علمی و تجربه ها نشان داده است مبین این است كه با آگاهی ها، احتمال وقوع حادثه ها، مكان وقوع آنها، كیفیت رخداد آنها و به حداقل رساندن صدمه ها ما را با مفهومی به نام "مدیریت بلایای طبیعی" مواجه می كند.

وی ادامه داد: سازمان نقشه برداری بعنوان یك سازمان زیربنایی و تخصصی این قابلیت را دارد كه با در اختیار قرار دادن اطلاعات مكانی و زمینه سازی برای به اشتراك گذاشتن اطلاعاتی كه می تواند اثرگذار باشد، به سازمان های مربوطه كمك نماید.

رئیس سازمان نقشه برداری تصریح كرد: از زمان وقوع سیل اخیر تابحال سازمان نقشه برداری از دو بعد تلاش كرده كمك نماید و به قول عوامل اجرایی مدیریت بحران سازمان نقشه برداری كمك های قابل توجهی داشته است.

شفیعی افزود: دریافت تصاویر ماهواره ای، پردازش و معنادار كردن آنها از اقدامات سازمان نقشه برداری در سیل اخیر بوده است. این احساس مسئولیت را داریم كه با دیگر صاحب نظران ارتباط برقرار نماییم، با اینكه این ارتباطات از گذشته وجود داشته، اما نیاز بوده كه در یك نشست تخصصی اطلاعات را با یكدیگر در بین بگذاریم و در پیش آگاهی و مدیریت صحنه و هم چنین بازسازی و جبران خسارت ها به كمك اطلاعات مكانی ای كه در اختیار قرار می دهیم، كمك نماییم.1398/01/27
16:51:18
5.0 / 5
4915
تگهای خبر: دام , دریا , طب , طبیعت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۹ بعلاوه ۵
خرید و فروش حیوان خانگی خرید و فروش حیوان خانگی
petfind.ir - حقوق مادی و معنوی سایت خرید و فروش حیوان خانگی محفوظ است

خرید و فروش حیوان خانگی

انواع حیوانات خانگی و لوازم و خوراک