احكام متفاوتی كه برای محیط زیست بوشهر صادر شد

احكام متفاوتی كه برای محیط زیست بوشهر صادر شد خرید و فروش حیوان خانگی: رئیس اداره حقوقی حفاظت محیط زیست استان بوشهر اظهار نمود: اولین رأی زیست محیطی سال ۹۸ در استان بوشهر در ارتباط با شكار و صید غیرمجاز در شهرستان دشتی بوده است.


به گزارش خرید و فروش حیوان خانگی به نقل از ایسنا، سیروس كرمی اضافه كرد: حكم این پرونده در جهت حبس زدایی قوه قضائیه، حكمی در خصوص نمایش خدمات عمومی مجانی به مدت ۲۷۰ ساعت به شكل همراهی با محیط بانان در مناطق حفاظت شده در زمان نگهبانی و تهیه یك مقاله علمی در زمینه زندگی پرنده صید شده از زمان تولد، نحوه زندگی، محل زندگی، نوع آذوقه و تولیدمثل و بیماری های آن تهیه نمایند.
مدیركل حفاظت محیط زیست استان بوشهر ضمن قدردانی نسبت به فرهنگ سازی زیست محیطی قوه قضائیه، ابراز امیدواری كرد كه این روند صدور احكام زیست محیطی روزافزون گردد.
فرهاد قلی نژاد تصریح كرد: در همین زمینه باید از قاضی این پرونده، آقای امین الله انصاری كه قبل از این باز احكام سبز و زیست محیطی دیگری صادر نموده، كمال قدردانی را به عمل آورد.
به گزارش خرید و فروش حیوان خانگی به نقل از ایسنا، صدور احكام سبز جایگزینی برای حبس است كه تأثیر بیشتری در جهت فرهنگ سازی و آشتی متخلفان با محیط زیست داشته و مورد استقبال و توجه مردم و كارشناسان و مدافعان محیط زیست قرار گرفته است.
گفتنی است در این احكام جهت تنبیه متخلفان از مجازات های جایگزین همانند كاشت درخت، تغذیه و آزادسازی پرندگان، جمع آوری زباله حاشیه رودخانه ها و جاده ها و همین طور همكاری با اداره محیط زیست برای تنویر و ترویج فرهنگ زیست محیطی استفاده می شود.1398/02/02
15:55:44
5.0 / 5
4779
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۳
خرید و فروش حیوان خانگی خرید و فروش حیوان خانگی
petfind.ir - حقوق مادی و معنوی سایت خرید و فروش حیوان خانگی محفوظ است

خرید و فروش حیوان خانگی

انواع حیوانات خانگی و لوازم و خوراک