ساماندهی حمل بار در نمایشگاه كتاب با استقرار ۱۵۰ چرخ دستی پلاك دار

ساماندهی حمل بار در نمایشگاه كتاب با استقرار ۱۵۰ چرخ دستی پلاك دار خرید و فروش حیوان خانگی: مدیر عامل شركت ساماندهی صنایع و مشاغل شهر تهران بااشاره به برگزاری سی و دومین نمایشگاه كتاب اظهار داشت: ۱۵۰ چرخ دستی در محل نمایشگاه مستقر شده اند.


به گزارش خرید و فروش حیوان خانگی به نقل از ایسنا، حمید رضا تحصیلی در تشریح تمهیدات شركت ساماندهی برای برگزاری نمایشگاه كتاب تهران با بیان این كه طی دو ماه گذشته جلسات متعددی با ستاد برگزاری نمایشگاه داشته ایم، اظهار داشت: امسال باز مانند سال های گذشته شركت ساماندهی با نظارت بر نحوه خدمت رسانی چرخ دستی ها در نمایشگاه حضور دارد.
وی ادامه داد: سازماندهی نیروها به دو دسته انتظام و ناظر كه دسته اول برای كنترل چرخ دستی ها و افراد غیرمجاز و دسته دوم جهت نظارت بر خدمات نمایش شده توسط افراد مجاز، همچون اقدامات شركت جهت نظم بخشی به پدیده حمل بار در نمایشگاه كتاب است.
تحصیلی با اشاره به اینكه تا كنون ۱۵۰ چرخ دستی در سی و دومین نمایشگاه كتاب تهران مستقر شده اند، اشاره كرد: این افراد با لباس متحدالشكل، شماره و پلاك مختص به هر چرخ دستی درنمایشگاه فعالیت می نمایند.
مدیر عامل شركت ساماندهی صنایع و مشاغل شهر، اشاره كرد: طبق تعرفه چرخ دستی ها مجازند برای حمل بار ناشرین و غرفه داران، مبلغ ۱۰ هزار تومان و برای حمل بار بازدیدكنندگان مبلغ ۲۰ هزار تومان دریافت نمایند.
بر طبق گزارش روابط عمومی شركت ساماندهی صنایع و مشاغل شهر، تحصیلی از شهروندان خواست كه صرفا از چرخ دستی های مجاز جهت نقل و انتقال بار خود استفاده نمایند.1398/02/04
14:15:08
5.0 / 5
4566
تگهای خبر: خدمات , دام , دریا , دما
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۷ بعلاوه ۵
خرید و فروش حیوان خانگی خرید و فروش حیوان خانگی
petfind.ir - حقوق مادی و معنوی سایت خرید و فروش حیوان خانگی محفوظ است

خرید و فروش حیوان خانگی

انواع حیوانات خانگی و لوازم و خوراک