گرم شدن اقیانوس ها عامل افزایش تعداد گونه های گرمسیری در نیوزیلند

گرم شدن اقیانوس ها عامل افزایش تعداد گونه های گرمسیری در نیوزیلند خرید و فروش حیوان خانگی: بررسی ها نشان می دهد: گرم شدن اقیانوس ها با افزایش تعداد گونه های گرمسیری در آب های نیوزیلند مرتبط می باشد.


به گزارش خرید و فروش حیوان خانگی به نقل از ایسنا، كارشناسان با تاكید بر اینكه افزایش دمای آب اقیانوس ها سبب فریب گونه های ماهی گرمسیری شده و آنها را روانه آب های نیوزیلند می كند، اظهار داشتند: ورود این گونه های گرمسیری حیات گونه های بومی لطمه پذیر را تهدید می كند.
محققان تاكید كردند: در آب های نیوزیلند تعداد فزاینده ای از گونه های گرمسیری مشاهده شده كه قبل از این به ندرت در این مناطق حضور داشته اند و این مساله نگرانی هایی را در مورد چگونگی سازگار شدن گونه های بومی با این گونه های جدید را به دنبال داشته است.
بگفته محققان مشاهده این نوع از گونه های غیربومی در ماه های گرم تر سال طبیعی است؛ این درحالیست كه قبل از این با كاهش دما منطقه را ترك می كردند و شواهد جدید از آن حكایت می كند كه این الگو تغییر كرده است.
به گزارش خرید و فروش حیوان خانگی به نقل از روزنامه گاردین، محققان همین طور اظهار داشتند: افزایش تعداد گونه های غیربومی در آب های نیوزیلند تنها به ماهی ها محدود نمی گردد. فك پلنگی همچون گونه های بومی قطب جنوب است كه حالا در آب های نیوزیلند به وفور مشاهده می شود.
منبع:

1398/02/20
13:17:36
5.0 / 5
4781
تگهای خبر: آب , دما , طب , ماهی
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۷ بعلاوه ۵
خرید و فروش حیوان خانگی خرید و فروش حیوان خانگی
petfind.ir - حقوق مادی و معنوی سایت خرید و فروش حیوان خانگی محفوظ است

خرید و فروش حیوان خانگی

انواع حیوانات خانگی و لوازم و خوراک