انتقال بیشتر از یك میلیون مترمكعب پساب به پالایشگاه نفت تهران

انتقال بیشتر از یك میلیون مترمكعب پساب به پالایشگاه نفت تهران به گزارش خرید و فروش حیوان خانگی معاون بهره برداری شركت فاضلاب تهران اظهار داشت: در طرح انتقال پساب تصفیه خانه فاضلاب جنوب تهران به پالایشگاه نفت تهران، از مردادماه سال قبل تابحال بیشتر از یك میلیون و ۱۰ هزار متر مكعب پساب به این پالایشگاه منتقل شده است.


به گزارش خرید و فروش حیوان خانگی به نقل از ایسنا، عباسعلی مُصرزاده اظهار نمود: انتقال پساب تصفیه خانه فاضلاب جنوب تهران به پالایشگاه نفت تهران بر مبنای قرارداد سال ۱۳۹۴ به مدت ۳۰ سال با دبی متوسط حدود ۶۰۰ لیتر بر ثانیه خواهد بود. بر اساس این طرح سالانه ۲۰ میلیون متر مكعب پساب تصفیه شده به پالایشگاه نفت تهران تحویل داده می شود.
بنا بر اعلام وزارت نیرو، مُصرزاده با بیان این كه پنج درصد ظرفیت تصفیه خانه جنوب تهران به منظور مصارف صنعتی و آبیاری فضای سبز توسط شركت فاضلاب تهران به شركت پالایش نفت تهران عرضه می شود، اظهار داشت: با اجرای این پروژه ۶۰ درصد از آب آشامیدنی شهری مصرفی در پالایشگاه به شبكه آب شهری باز می گردد.
عملیات اجرایی خط انتقال پالایشگاه به طول ۳۵۰۰ متر و قطر ۸۰۰ میلی متر از محل كانال خروجی تصفیه خانه به پالایشگاه در مرداد سال ۱۳۹۷ با اعتباری بالغ بر ۲۰۰ میلیارد ریال به آخر رسید.1398/02/26
15:38:00
5.0 / 5
4134
تگهای خبر: آب , دما
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۳ بعلاوه ۵
خرید و فروش حیوان خانگی خرید و فروش حیوان خانگی
petfind.ir - حقوق مادی و معنوی سایت خرید و فروش حیوان خانگی محفوظ است

خرید و فروش حیوان خانگی

انواع حیوانات خانگی و لوازم و خوراک