بارش باران و كاهش دمای برخی استانها

بارش باران و كاهش دمای برخی استانها خرید و فروش حیوان خانگی: مدیركل پیش بینی و آگهی سریع سازمان هواشناسی از كاهش 4 تا 6 درجه ای دمای هوا در استان های واقع در شمال شرق كشور طی امروز و فردا آگاهی داد.


احد وظیفه در گفت و گو با ایسنا، اظهار نمود: با عنایت به آخرین نقشه های پیش بینی هواشناسی طی پنج روز آینده خصوصاً در ساعات پس از ظهر و اوایل شب در دامنه های زاگرس مركزی در استان های كهگیلویه و بویر احمد، چهارمحال و بختیاری، غرب اصفهان، استان مركزی دامنه های زاگرس جنوبی در كرمان و در مناطقی از استان های فارس، سیستان و بلوچستان و هرمزگان رگبار گاهی همراه با رعد و برق و وزش باد شدید پیش بینی می شود.
وی ادامه داد: برای بخش هایی از مركز كشور، شامل استان های اصفهان، قم، شرق یزد و ارتفاعات البرز در تهران و شرق سمنان نیز بارش پراكنده رخ خواهد داد.
مدیركل پیش بینی و آگهی سریع سازمان هواشناسی در ادامه اظهار نمود: پنجشنبه در شمال شرق كشور نیز بارش پیش بینی می شود كه رگبار باران در شمال خراسان رضوی، شمال خراسان شمالی، كهگیلویه و بویر احمد، جنوب اصفهان و جنوب سیستان بلوچستان، جنوب شرق كرمان و شمال هرمزگان شدت داشته و جمعه در غرب و جنوب اصفهان چهار محال و بختیاری، جنوب كرمان و سیستان بلوچستان رگبارها شدت خواهد داشت.
وظیفه با اشاره به اینكه طی روزهای شنبه و یكشنبه برای مناطقی از شمال غرب كشور نیز بارش پراكنده پیش بینی می شود، اشاره كرد: دوشنبه از مقدار ناپایداری ها كاسته شده و بارش به صورت پراكنده رخ خواهد داد.
وی ادامه داد: امروز برای مناطقی از شمال شرق و شرق كشور وزش باد شدید پیش بینی می شود. كه در شمال سیستان و بلوچستان سبب وقوع پدیده گرد و خاك و كاهش كیفیت هوا خواهد شد. همین طور پس از ظهر پنجشنبه و طی روز جمعه، شرق دریای عمان مواج پیش بینی می شود.
بگفته مدیر كل پیش بینی و آگهی سریع سازمان هواشناسی، طی روزهای پنجشنبه و جمعه برای استان های واقع در شمال شرق كشور ۴ تا ۶ درجه كاهش دما و از شنبه تا دوشنبه حدود ۵ تا ۸ درجه افزایش دما پیش بینی می شود. همین طور طی روزهای شنبه و یكشنبه دمای هوا برای استان های واقع در سواحل دریای خزر حدود ۳ تا ۵ درجه افزایش خواهد یافت.
وظیفه در بخش دیگری از صحبت های خود ضمن تشریح آخرین وضعیت جوی پایتخت نیز اظهار داشت: آسمان تهران امروز صاف، در پس از ظهر نیمه ابری و هنگام شب صاف تا كمی ابری همراه با وزش باد با بیشینه دمای ۳۱ درجه و كمینه دمای ۱۶ درجه سانتی گراد خواهد بود. همین طور هوای پایتخت فردا نیز صاف در پس از ظهر نیمه ابری و هنگام شب، صاف تا كمی ابری با حداكثر دمای ۱۳ و حداقل دمای ۱۹ درجه پیش بینی می شود.
منبع:

1398/02/27
13:13:09
5.0 / 5
4280
تگهای خبر: بارش , دام , دریا , دما
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۳ بعلاوه ۳
خرید و فروش حیوان خانگی خرید و فروش حیوان خانگی
petfind.ir - حقوق مادی و معنوی سایت خرید و فروش حیوان خانگی محفوظ است

خرید و فروش حیوان خانگی

انواع حیوانات خانگی و لوازم و خوراک