برخورد با تاكسی های فاقد برچسب نرخ كرایه

برخورد با تاكسی های فاقد برچسب نرخ كرایه خرید و فروش حیوان خانگی: سرپرست معاونت نظارت و امور مناطق سازمان تاكسیرانی شهر تهران اظهار داشت: در صورت نصب نكردن برچسب نرخ كرایه تاكسی از روز شنبه (4 خرداد ماه) با تاكسیرانان متخلف برخورد می شود.به گزارش خرید و فروش حیوان خانگی به نقل از ایسنا، مهدی ابراهیمی با اشاره به توزیع برچسب های نرخ كرایه های تاكسی سال ۹۸ در بین تاكسیرانان اظهاركرد: برچسب های نرخ كرایه تاكسی سال ۹۸ از ۱۰ اردیبهشت ماه میان تاكسیرانان در حال توزیع است و تاكسیرانان می بایست در مدت زمان تعیین شده برچسب نرخ كرایه را روی خودروی خود نصب كنند.

سرپرست معاونت نظارت و امور مناطق سازمان تاكسیرانی در ادامه اظهار داشت: نرخ جدید كرایه ها روی تمام تابلوهای نرخ كرایه تاكسی در ایستگاه های تاكسی سطح شهر تهران نصب و میزان قیمت مبدأ و مقصد مسافران مشخص شده است.

وی افزود: برمبنای بخشنامه تاكسیرانی با تاكسیرانانی كه پس از مهلت قانونی برچسب نرخ كرایه را روی خودروی خود نصب نكنند برخورد قانونی می شود و نمره منفی در سوابق رانندگان تاكسی درج خواهد شد.

ابراهیمی اشاره كرد: تاكسیرانان تنها تا اختتام هفته جاری فرصت دارند تا برچسب نرخ كرایه سال ۹۸ را نصب كنند و از روز شنبه (۴ خردادماه) بازرسان كنترل و نظارت هوشمند با سركشی به پایانه ها و خطوط تاكسیرانی با تاكسیرانان فاقد برچسب برخورد قانونی می كنند.

بنا براعلام روابط عمومی سازمان مدیریت و نظارت بر تاكسیرانی شهر تهران، زمان تعیین شده برای تاكسی با كاربری خطی است و مهلت دریافت برچسب برای سایر كاربری ها متعاقبا اعلام می شود.

منبع:

1398/03/01
18:02:06
5.0 / 5
4212
تگهای خبر: دام , دریا , دما
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۵ بعلاوه ۳
خرید و فروش حیوان خانگی خرید و فروش حیوان خانگی
petfind.ir - حقوق مادی و معنوی سایت خرید و فروش حیوان خانگی محفوظ است

خرید و فروش حیوان خانگی

انواع حیوانات خانگی و لوازم و خوراک