موادفروشی داماد و مادرزن در تهران

موادفروشی داماد و مادرزن در تهران خرید و فروش حیوان خانگی: سركلانتر هفتم پلیس پیشگیری پایتخت از دستگیری خانواده ای كه با همكاری یكدیگر مبادرت به خرید و فروش مواد مخدر كرده بودند، آگاهی داد.به گزارش خرید و فروش حیوان خانگی به نقل از ایسنا، سرهنگ دوستعلی جلیلیان اظهار داشت: مدتی قبل مأموران كلانتری با دریافت خبرهای گوناگون در خصوص توزیع مواد روانگردان و مواد مخدر در یكی از محلات نازی آباد رسیدگی به سوژه را در دستور كار خود قرار دادند و متوجه شدند كه گزارش های واصله صحت داشته است و توزیع این مواد مخدر توسط اعضای یك خانواده انجام می شود.

سركلانتر هفتم پلیس پیشگیری پایتخت با اشاره به تهیه گزارش اولیه و ستاندن مجوز قضائی اظهاركرد: با هماهنگی مقام قضائی مأموران كلانتری نازی آباد روز گذشته به مخفیگاه متهمان اعزام شدند و در عملیاتی اعضای این خانواده سه نفر را دستگیر و به مقر انتظامی منتقل كردند.

جلیلیان با اشاره به كشف مواد مخدر از مخفیگاه این افراد اظهار داشت: در بازرسی های انجام شده دو كیلوگرم مخدر شیشه نیز كشف و ضبط شد.

وی با اشاره به اینكه مواد مخدر از طرف یك مادر، دختر و داماد خانواده توزیع می شد، اظهاركرد: این افراد خانه ای دو طبقه را به محل فعالیت خود تبدیل نموده بودند و در یك طبقه زندگی و در طبقه ای دیگر مبادرت به توزیع مواد مخدر می كردند.

به گفته سركلانتر هفتم پلیس پیشگیری پایتخت برای هر سه متهم دستگیر شده پرونده ای تشكیل شد و آنان به همراه پرونده و مواد مخدر كشف شده در اختیار پایگاه هفتم پلیس مبارزه با مواد مخدر قرار گرفتند.

منبع:

1398/03/02
19:47:07
5.0 / 5
4494
تگهای خبر: آب , خرید , دام , دریا
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۵ بعلاوه ۱
خرید و فروش حیوان خانگی خرید و فروش حیوان خانگی
petfind.ir - حقوق مادی و معنوی سایت خرید و فروش حیوان خانگی محفوظ است

خرید و فروش حیوان خانگی

انواع حیوانات خانگی و لوازم و خوراک