تعقیب و گریز یك ساعته پلیس و 3 سارق از شرق تا جنوب تهران

تعقیب و گریز یك ساعته پلیس و 3 سارق از شرق تا جنوب تهران خرید و فروش حیوان خانگی: جانشین رئیس پلیس پیشگیری تهران بزرگ از مرگ یك سارق در تعقیب و گریز با ماموران پلیس آگاهی داد.


به گزارش خرید و فروش حیوان خانگی به نقل از ایسنا، سرهنگ جلیل موقوفه ای دراین باره اظهار داشت: حدود ساعت ۴ بامداد امروز مأموران كلانتری ۱۴۷ گلبرگ در حال گشت زنی در خیابان ثانی بودند كه با سه سرنشین یك دستگاه خودروی پراید كه یكی از آنان در حال بازكردن در یك دستگاه خودروی دیگر بود مواجه گشتند.
وی با اشاره به اینكه این سه نفر به محض مشاهده مأموران سوار بر پرایدی مشكی رنگ شده و به همراه دو سرنشین دیگر از محل متواری شدند، اظهار داشت: با متواری شدن سه متهم، تعقیب و گریز میان آنان و مأموران پلیس نیز شروع شد و در همین حین نیز پلاك خودرو مورد استعلام قرار گرفت كه در جریان آن مشخص شد خودروی مذكور دو روز قبل در تاریخ سوم خردادماه به سرقت رفته است.

موقوفه ای با اشاره به ادامه تعقیب و گریز مأموران و متهمان اظهاركرد: مأموران كلانتری ۱۴۷ گلبرك با كمك سایر نیروها در محدوده های افسریه، آزادگان، نازی آباد و میدان بهمن مبادرت به تعقیب سارقان كرده و در جریان آن با رعایت قانون به كارگیری سلاح و تیراندازی به سمت سارقان، چندین بار اهتمام كردند كه آنان را متوقف كنند تا اینكه سارقان در محدوده میدان بهمن، خودرو را متوقف كرده و با پای پیاده مبادرت به فرار كردند.

جانشین رئیس پلیس پیشگیری تهران بزرگ با اشاره به اینكه مأموران نیز با پای پیاده برای بازداشت سه سارق وارد عمل شده و برای زمین گیر كردن آنها مبادرت به تیراندازی كردند، اظهار داشت: كه دو نفر از سارقان در جریان دستگیری زخمی شده و به بیمارستان انتقال یافتند كه یكی از آنها جان خودرا از دست داد.

وی از دستگیری سارق سوم در جریان این تعقیب و گریز خبرداد و اظهار داشت: در بررسی های بیشتر مشخص شد هر سه نفر سابقه دار هستند. همین طور از داخل خودروی آنها مقدار ۸۰ گرم ماده مخدر شیشه، آلات و ادوات مصرف موادمخدر و سرقت كشف و ضبط شد.

بگفته جانشین رئیس پلیس پیشگیری تهران بزرگ، تحقیقات با تشكیل پرونده برای دو متهم همچنان ادامه دارد.
منبع:

1398/03/05
14:28:39
5.0 / 5
4511
تگهای خبر: آب , دام , دما
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۶ بعلاوه ۳
خرید و فروش حیوان خانگی خرید و فروش حیوان خانگی
petfind.ir - حقوق مادی و معنوی سایت خرید و فروش حیوان خانگی محفوظ است

خرید و فروش حیوان خانگی

انواع حیوانات خانگی و لوازم و خوراک