دستگیری گوشی قاپ های شهرك غرب

دستگیری گوشی قاپ های شهرك غرب خرید و فروش حیوان خانگی: رئیس كلانتری شهرك غرب از دستگیری دو جوان گوشی قاپ در این محدوده آگاهی داد.


به گزارش خرید و فروش حیوان خانگی به نقل از ایسنا سرهنگ ضرغام آذین، درباره دستگیری این دو سارق كه دو جوان ۱۹ و ۲۰ ساله هستند اظهار داشت: از ابتداری سال جاری گزارش های مختلفی درباره گوشی قاپی در این محدوده به كلانتری اعلام می شد، همین طور اظهارات شكات نشان می داد این سرقت ها به صورت سریالی انجام می شود، بدین سبب نقاط آلوده توسط ماموران شناسایی شد و ماموران كلانتری كنترل شبانه روزی این مناطق و دستگیری سارقان را در دستور كار قرار دادند.

وی افزود: طی این گشت زنی های شبانه روزی ماموران سارقان را در صورتیكه قصد داشتند سرقتی را آغاز كنند شناسایی نمودند و مبادرت به دستگیری این افراد كردند. طی این عملیات یكی از این افراد دستگیر و دیگری از محل متواری شد كه بعد از بررسی مشخص شد به شهرستان البرز متواری شده است.
رئیس كلانتری شهرك غرب با اشاره به اینكه با انجام تحقیقات مخفیگاه متهم دیگر نیز به سرعت شناسایی شد اظهار داشت: ماموران طی هماهنگی با مقام قضایی به محل مخفیگاه وی رفته و متهم دوم را نیز دستگیر كردند. این فرد نیز به كلانتری منتقل شد.
سرهنگ آذین با اشاره به اعتراف متهمان به انجام سرقت ها اظهار داشت: متهمان كه در ابتدا منكر ارتكاب سرقت بودند در ادامه با مشاهده مدارك موجود به انجام سرقت اعتراف كردند. با فراخوان كلانتری نیز ۱۵شاكی متهمان را مورد شناسایی قرار دادند.
طبق گزارش پلیس و بگفته وی با بررسی های انجام شده توسط ماموران مشخص شد هر دو متهم ۲۰ و ۱۹ سال سن داشته و سوابق كیفری مختلفی در پرونده آنها موجود است تا كنون نیز به ۴۵ مورد سرقت اعتراف كرده اند. همین طور در تجسس های پلیسی از مخفیگاه این دو متهم تعداد ۹ دستگاه گوشی سرقتی به همراه چهار عدد ساعت مچی سرقتی و دو قبضه سلاح سرد كشف و ضمیمه پرونده شد.
رئیس كلانتری شهرك غرب درانتها با اشاره به اظهارات یكی از شاكیان كه خانمی ۴۵ ساله است اظهار داشت: یكی از شكاتی كه متهمان را مورد شناسایی قرار داده طی اظهارات خود ادعا نمود در خیابان كتابخانه شهرك غرب، در صورتیكه منتظر فرزند خود بوده تا او را از آموزشگاه به خانه برساند از طرف متهمان هدف سرقت قرار گرفته بود. این خانم میانسال در حالی كه با هندزفری مشغول صحبت بود، یكی از متهمان با استفاده از چاقو دسته چوبی ضربه ای به سرش می زند و با كشیدن هندزفری گوشی اش را نیز به سرقت می برد.
منبع:

1398/03/21
14:11:52
5.0 / 5
4351
تگهای خبر: آموزش , دام , طب
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۷ بعلاوه ۵
خرید و فروش حیوان خانگی خرید و فروش حیوان خانگی
petfind.ir - حقوق مادی و معنوی سایت خرید و فروش حیوان خانگی محفوظ است

خرید و فروش حیوان خانگی

انواع حیوانات خانگی و لوازم و خوراک