الویری: به نجفی رأی دادیم كه عصبانیت او را هیچ كس ندیده بود

الویری: به نجفی رأی دادیم كه عصبانیت او را هیچ كس ندیده بود خرید و فروش حیوان خانگی: رئیس شورای عالی استان ها از تشكیل كارگروه مشترك میان شورای عالی استان ها و هیات حل اختلاف مركزی برای كاهش ابطال مصوبات شورا آگاهی داد.


به گزارش خرید و فروش حیوان خانگی به نقل از ایسنا، مرتضی الویری در حاشیه نوزدهمین اجلاس عمومی شورای عالی استان ها در جمع خبرنگاران در تشریح حضور معاون حقوقی ریاست جمهوری در این اجلاس بعنوان میهمان ویژه اظهار داشت: خانم جنیدی با عنایت به اینكه علاوه بر معاونت حقوقی ریاست جمهوری مسئولیت ریاست هیأت حل اختلاف مركزی را نیز بر عهده دارند كه بالاترین مرجع رسیدگی به تخلفات شوراها و مصوبات آنها است، بر همین مبنا ایشان به این جلسه دعوت شدند.
وی ادامه داد: جلسات مشتركی برای حل و فصل مسائل فی درخلال شورای عالی استان ها و هیأت حل اختلاف مركزی برگزار شده است. افرادی كه به سبب تخلفات دیگر از شورا سلب عضویت می شوند نباید این مساله توسط قوه قضائیه پیگیری شود بلكه اگر عضوی از قوانین شورا تخطی كند مرجع رسیدگی به آن هیأت حل اختلاف است.
وی افزود: قوه قضائیه می تواند درباب سایر تخلفات وارد عمل شود اما آنچه كه مربوط به تخطی از ضوابط قانون شوراهاست تنها باید توسط هیأت حل اختلاف مركزی بررسی شود و در صورت اثبات تخلف سلب عضویت توسط این هیأت اعلام گردد.
رئیس شورای عالی استان ها تاكید كرد: بعضی از مصوبات شورا توسط هیأت حل اختلاف مركزی ابطال می شود. در این نشست مقرر شد سازوكاری تعیین شود تا علاوه بر كاهش این گونه مصوبات حجم كار هیأت حل اختلاف نیز كاهش پیدا كند.
وی درباب برگزاری انتخابات شورایاری ها نیز اظهار داشت: سازمان بازرسی كل كشور ایراداتی به این انتخابات گرفته بود اما ماه گذشته در شورای عالی استان ها مصوبه ای بر طبق یكی از مواد قانون سال ۱۳۷۵ به تصویب رسید كه در این قانون عنوان شده بود شورای شهر می تواند برای نظارت بر ستاندن گزارش های نظارتی افرادی را انتخاب نماید.
رئیس شورای عالی استان ها درباب اعلام تذكر به شورای شهر تهران در هنگام انتخاب محمدعلی نجفی بعنوان شهردار تهران اظهار داشت: خیلی صریح و روشن اعلام می كنم كه هیچ كدام از اعضای شورای شهر تهران در مورد مسائل مطرح شده درباب آقای نجفی یا اطلاع نداشتند یا مطلبی را مطرح نكردند. بر همین مبنا ما در آن هنگام به آقای نجفی رأی دادیم كه افكار عمومی او را بعنوان بهترین وزیر آموزش و پرورش می شناخت و به دكتر نجفی رأی دادیم كه عصبانیت او را هیچ كس ندیده بود و هنگامی كه در سازمان برنامه و بودجه حضور داشت بهترین كارنامه را داشت.
وی افزود: بطور قطع اگر اعضای شورای شهر در آن هنگام چنین مطالبی را می دانستند طبیعتاً هیچ گاه رأی نمی دادند.
الویری در بخش دیگری از صحبت های خود درباب فیلم انتشار یافته ای از وی درباره اظهارنظر در مورد تخلفات مالی بعضی از اعضای خانواده سرداران سپاه پاسداران انقلاب اسلامی اظهار داشت: بطور قطع این بازی های فضای مجازی است كه خواسته اند وحدت و یكپارچگی جامعه را مخدوش كنند. نه در مورد فرماندهان سپاه چنین مطلبی را بیان كردم و نه به چنین شایعاتی باور داشتم.
وی تاكید كرد: مدیریت شهرداری در اواخر سال ۱۳۹۶، ۱۲ مورد تخلف مدیران شهری قبلی را به قوه قضائیه اعلام نموده بود كه من اظهار كردم چرا قوه قضائیه این مساله را بررسی نمی كند و در صحبت هایم اسم هیچ فردی را نبرده بودم.
منبع:

1398/03/23
18:43:08
5.0 / 5
4977
تگهای خبر: آموزش , دام , طب , طبیعت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۱ بعلاوه ۲
خرید و فروش حیوان خانگی خرید و فروش حیوان خانگی
petfind.ir - حقوق مادی و معنوی سایت خرید و فروش حیوان خانگی محفوظ است

خرید و فروش حیوان خانگی

انواع حیوانات خانگی و لوازم و خوراک