معاون وزیر بهداشت خبر داد

اعلام نتایج بسیج ملی كنترل فشارخون در نیمه اول مهر

اعلام نتایج بسیج ملی كنترل فشارخون در نیمه اول مهر به گزارش خرید و فروش حیوان خانگی معاون وزارت بهداشت بسیج ملی كنترل فشارخون را نخستین كمپین اجرا شده دیجیتال دركشور خواند و آنرا از این جهت بی سابقه اعلام نمود.


به گزارش خرید و فروش حیوان خانگی به نقل از ایسنا، دكترعلیرضا رئیسی در نخستین مجمع سراسری كارگروه های تخصصی مشاوران مركز مدیریت شبكه اظهار داشت: سایر خاصیت های این بسیج ایجاد هماهنگی كامل در سراسر كشور، استفاده از توان سایر بخش ها و نهادهاست.
وی افزود: روند كار در این بسیج ملی تابحال به خوبی پیش رفته و هر لحظه این بسیج مانیتورینگ می شود.
معاون بهداشت وزارت بهداشت اضافه كرد: اطلاعاتی كه از مراكز بهداشتی، درمانی و پایگاه ها می رسند بسیار مفیدند ولی اطلاعات ایستگاه ها از این جهت كه بیماران جدید فشار خون را معرفی می كند، نشان داده است چه افرادی تابحال به مراكز ما بازگشت نكرده اند، بسیار باارزش است، برای اینكه این افراد تابحال به سطوح 2 و3 فقط بازگشت می كردند و تحت كنترل شبكه بهداشت نبودند.
وی اشاره كرد: روز اول آغاز طرح 110 هزار ثبت فشار خون در ایستگاه ها داشتیم كه كم كم به 150 هزار نفر رسید و بعد 270 هزار نفر ثبتی داشتیم.
دكتر رئیسی با اشاره به اینكه نیمه اول مهر ماه نتایج بسیج ملی را اعلام خواهیم كرد، اظهار داشت: یكی از اشكالات ما در حوزه SDH مشاركت طلبی دستگاه ها بود كه با رصد این بسیج ملی بهتر می توان مشكلات و راهكار در این زمینه پیدا كرد.
بر طبق گزارش وبدا، وی ادامه داد: در 23 روز مانده از بسیج ملی كنترل فشار خون پیش بینی می نماییم 17 تا 18 میلیون ثبتی داشته باشیم.1398/03/24
13:21:18
5.0 / 5
4285
تگهای خبر: بهداشت , دام , طب
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۵ بعلاوه ۴
خرید و فروش حیوان خانگی خرید و فروش حیوان خانگی
petfind.ir - حقوق مادی و معنوی سایت خرید و فروش حیوان خانگی محفوظ است

خرید و فروش حیوان خانگی

انواع حیوانات خانگی و لوازم و خوراک