مرگ یك تن و نابودی ۹ خودروی كلاسیك در آتش سوزی یك خانه بعلاوه عكس و فیلم

مرگ یك تن و نابودی ۹ خودروی كلاسیك در آتش سوزی یك خانه بعلاوه عكس و فیلم خرید و فروش حیوان خانگی: سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران از حریق مرگبار در یك محل نگهداری از خودرو های كلاسیك آگاهی داد.سید جلال ملكی در گفت و گو با ایسنا اظهاركرد: وقوع حادثه حریق در یك منزل مسكونی در ساعت ۱۲ و ۲۳ دقیقه ظهر امروز به سامانه ۱۲۵ اطلاع داده شد كه درپی آن ستاد فرماندهی آتش نشانان دو ایستگاه را به محل حادثه واقع در امین آباد، خیابان رستگاری كه در حریم منطقه ۲۲ قرار داشت، اعزام كرد.

وی با اشاره به حضور آتش نشانان در محل اظهار داشت: بعد از حضور عوامل آتش نشانی در محل حادثه مشاهده شد كه حریق در یك ساختمان یك طبقه مسكونی رخ داده و كانون حریق زیرزمین این ساختمان به مساحت حدود ۱۵۰ متر مربع است.

ملكی با اشاره به اینكه زیرزمین این ساختمان به محلی برای نگهداری و تعمیر خودرو های كلاسیك و لوكس قدیمی تبدیل گشته بود، اظهاركرد: هنگام وقوع حریق مالك و دو پسرش در حال انجام تعمیرات جزئی روی یكی از این خودرو ها بودند كه ناگهان حریق رخ داد و به سرعت زیر زمین را در برگرفت. در این حین دو نفر از زیر زمین خارج شدند اما مالك در زیر زمین محبوس شد.

سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران با اشاره به اینكه آتش نشانان همزمان با عملیات اطفای حریق، عملیات خود برای جستجو و نجات مالك آغاز كردند، اشاره كرد: دقایقی بعد عوامل آتش نشانی پیكر بی جان این مرد را از زیر زمین خارج كردند و در اختیار عوامل اورژانس قرار دادند كه بررسی علایم حیاتی اش نشان داد كه جان خودرا از دست داده است.

ملكی با اشاره به اینكه ۹ دستگاه خودروی كلاسیك قدیمی در زیرزمین این ساختمان قرار داشت، اظهار داشت: تمام خودرو ها كاملاً شعله ور شده بودند و آتش در حال سرایت به طبقه بالا بود كه با حضور آتش نشانان از گسترش آن جلوگیری و دقایقی بعد نیز شعله های آتش بطور كامل مهار و اطفا شد.

وی با اشاره به اینكه كارشناسان سازمان آتش نشانی در حال بررسی علت وقوع این حادثه هستند، اظهاركرد: آتش نشانان بعد از اختتام عملیات و ایمن سازی، محل را به عوامل انتظامی تحویل و به ماموریت خود خاتمه دادند.


مرورگر شما از ویدئو پشتیبانی نمی نماید.
فایل آنرا از اینجا دانلود كنید: video/mp4


منبع:

1398/03/31
21:29:15
5.0 / 5
4727
تگهای خبر: آب , آتش , آتش نشانی , خدمات
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۶ بعلاوه ۲
خرید و فروش حیوان خانگی خرید و فروش حیوان خانگی
petfind.ir - حقوق مادی و معنوی سایت خرید و فروش حیوان خانگی محفوظ است

خرید و فروش حیوان خانگی

انواع حیوانات خانگی و لوازم و خوراک