دعوت حزب اعتماد ملی از مردم برای ثبت نام در انتخابات شورایاری ها

دعوت حزب اعتماد ملی از مردم برای ثبت نام در انتخابات شورایاری ها به گزارش خرید و فروش حیوان خانگی حزب اعتماد ملی در اطلاعیه ای از آحاد مردم برای ثبت نام در انتخابات شورایاری ها دعوت كرد.


به گزارش خرید و فروش حیوان خانگی به نقل از ایسنا و بنابر اعلام كمیته روابط عمومی و تبلیغات حزب اعتماد ملی، در این اطلاعیه آمده است: « شورایاری ها نماد دموكراسی و از پایه های مردمسالاری و مشاركت مردم در مدیریت محلی هستند كه بعنوان نهادی مردمی، غیر انتفاعی و غیر سیاسی و با رویكرد تقویت نقش شهروندان در مدیریت شهری، بوجود آمده و نیازمند حضور متخصصان و افراد آشنا به محلات جهت شناخت و تحلیل وضع موجود محله شامل مشكلات و نقاط ضعف و قوت و همینطور عرضه برنامه های كاربردی در جهت بهبود وضعیت محله از لحاظ شهری، فرهنگی و... هستند.
حزب اعتماد ملی از آحاد مردم، متخصصان، مهندسان، حقوقدانان، جوانان، فرهنگیان و هواداران حزب اعتماد ملی دعوت می كند برای حضور در انتخابات شورایاری ها ثبت نام كنند و با عنایت به شناخت از مشكلات و مسائل محلی، كمك رسان مدیریت شهری و شورای شهر، به منظور حل مشكلات باشند و ازطرفی نقشی مهم در بسط و گسترش این نهاد مردمی ایفا كنند.
از ثبت نام كنندگان دعوت می شود بعد از ثبت نام از راه سایت shorayari.tehran.ir اطلاعات خویش را از راه آی دی تلگرام https: //t.me/etemademlli برای حزب اعتماد ملی ارسال نمایند.»1398/04/07
14:17:35
5.0 / 5
4900
تگهای خبر: سایت , متخصص , هوا
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۳
خرید و فروش حیوان خانگی خرید و فروش حیوان خانگی
petfind.ir - حقوق مادی و معنوی سایت خرید و فروش حیوان خانگی محفوظ است

خرید و فروش حیوان خانگی

انواع حیوانات خانگی و لوازم و خوراک