راه اندازی ۲۲ میدان گاه پیاده در مناطق پایتخت

راه اندازی ۲۲ میدان گاه پیاده در مناطق پایتخت خرید و فروش حیوان خانگی: سخنگوی شورای شهر تهران از طریق اندازی ۲۲ میدان گاه پیاده تا پنج سال آینده در ۲۲ منطقه تهران اطلاع داد.به گزارش خرید و فروش حیوان خانگی به نقل از ایسنا، علی اعطا ظهر امروز در جلسه نوبت عصر اولین اجلاس مجمع مشورتی رؤسای كمیسیون های شهرسازی و معماری شوراهای اسلامی كلانشهرها و مراكز استان ها با اشاره به اینكه بحث توسعه عرصه های عمومی بعنوان یكی از مطالبات مردمی در دستور كار مدیریت شهری قرار دارد، اظهار داشت: استقبال مردم از فضاهای عمومی نشانه ای است كه به ما راه را نشان داده است و می بایست در جهت نیاز مردم یعنی گسترش و توسعه عرصه های عمومی گام برداریم.

وی اضافه كرد: در سال ۹۷ در برنامه پنج ساله سوم شهرداری تهران پیشبینی كردیم كه در مدت پنج سال و تا انتهای برنامه سوم ۲۲ منطقه تهران ۲۲ میدان گاه پیاده داشته باشند. در سال اول برنامه كه سال ۹۸ است پنج پهنه شهر تهران در شمال، جنوب، شرق، غرب و مركز می بایست دارای پنج عرصه عمومی باشند كه میدان هفت تیر هم كه قبل از آن به محل كارگاه عمرانی بدل شده بود به فضای پیاده تبدیل شد.

اعطا با اشاره به اینكه در بحث سیما و منظر شهری كمیته های نما شكل گرفته است، اظهار داشت: نما یكی از تاثیرگذارترین عناصر شهر است كه در خلال سال های گذشته كمتر به آن توجه شد اما حالا با راه اندازی كمیته های نما بحث كیفی نماهای ساختمان را در دستور كار قرار داده ایم و این مهم مورد توجه قرار گرفته است.

وی با اشاره به ضرورت رونق زندگی شبانه اظهار داشت: با تقویت عرصه های عمومی می توان به رونق زندگی در شهریمان امیدوار باشیم.

به گزارش خرید و فروش حیوان خانگی به نقل از ایسنا، در جلسه نوبت عصر اسلامی وزیر راه و حناچی - شهردار تهران- هم حضور داشتند و برخی از رؤسای كمیسیون های شهرسازی مراكز استان ها به بیان نكته نظرات خود پرداختند.
1398/04/13
13:03:58
5.0 / 5
5171
تگهای خبر: زندگی
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۷ بعلاوه ۵
خرید و فروش حیوان خانگی خرید و فروش حیوان خانگی
petfind.ir - حقوق مادی و معنوی سایت خرید و فروش حیوان خانگی محفوظ است

خرید و فروش حیوان خانگی

انواع حیوانات خانگی و لوازم و خوراک