افزایش دمای هوای كشور از جمعه

افزایش دمای هوای كشور از جمعه به گزارش خرید و فروش حیوان خانگی مدیركل پیشبینی و هشدارسریع سازمان هواشناسی ضمن اشاره به تداوم رگبار و رعد و برق در بعضی مناطق كشور اظهار داشت: از روز جمعه ( ۲۱ تیرماه) برای بیشتر نواحی كشور روند افزایش دما پیشبینی می شود.احد وظیفه در گفت و گو با ایسنا اضافه كرد: بر مبنای تحلیل آخرین نقشه های پیش یابی هواشناسی امروز(۱۸ تیرماه) برای نواحی شمال غرب، ارتفاعات البرز مركزی، بخش هایی از شمال شرق كشور در استان های گلستان، خراسان شمالی و شمال خراسان رضوی ابرناكی، رگبار، رعد و برق و وزش باد شدید موقتی پیشبینی می شود.

وی در ادامه اظهار داشت: در بعدازظهر امروز (۱۸ تیرماه) برای ارتفاعات زاگرس جنوبی در استان های كرمان، هرمزگان و بخش هایی از جنوب سیستان و بلوچستان افزایش ابر و رعد و برق و وزش باد شدید موقتی پیشبینی می شود.

به گفته مدیركل پیشبینی و هشدارسریع سازمان هواشناسی، فردا و پس فردا ( ۱۹ و ۲۰ تیرماه)، علاوه بر این نواحی برای سواحل دریای خزر هم بارش باران، گاهی به صورت رگبار و رعد و برق پیشبینی می شود.

وظیفه اضافه كرد: در ایام جمعه و شنبه (۲۱ و ۲۲ تیرماه) برای بخش هایی از شمال غرب، ساحل غربی دریای خزر و بخش هایی از جنوب سیستان و بلوچستان افزایش ابر و بارش پراكنده انتظار می رود.

مدیركل پیشبینی و اخطار سریع سازمان هواشناسی همینطور اظهار داشت: از امروز تا شنبه (۱۸ تا ۲۲ تیرماه) برای نواحی شرقی كشور بخصوص منطقه زابل به جهت تداوم وزش باد شدید و در مناطق مستعد خیزش گرد و خاك پیشبینی می شود. در این مدت برای بخش هایی از مركز كشور در استان های سمنان، شمال اصفهان، یزد، شمال كرمان، جنوب تهران، مركزی و در بخش هایی از جنوب غرب كشور در بعدازظهر وزش باد شدید موقتی گاهی خیزش گرد و خاك و كاهش كیفیت هوا انتظار می رود.

این كارشناس سازمان هواشناسی اضافه كرد: طی امروز و فردا (۱۸ و ۱۹ تیرماه) خلیج فارس و در روز پنجشنبه (۲۰ تیرماه) نواحی شرقی خلیج فارس و تنگه هرمز مواج خواهد بود همینطور فردا (۱۹ تیرماه) برای سواحل دریای خزر كاهش چهار تا شش درجه ای دما و از روز جمعه (۲۱ تیرماه) برای بیشتر نواحی كشور روند افزایش دما پیشبینی می شود.

وظیفه در انتها درباره وضعیت جوی پایتخت اظهار داشت: فردا (۱۹ تیرماه) آسمان تهران صاف تا قسمتی ابری، همراه با وزش باد و دربعضی ساعات همراه با وزش باد شدید خواهد بود. دمای هوا در این روز در گرم ترین و خنك ترین زمان به ۳۷ و ۲۳ درجه سانتیگراد می رسد همینطور آسمان پایتخت در روز پنجشنبه (۲۰ تیرماه) كمی ابری، گاهی همراه با وزش باد پیشبینی می شود. دمای هوا در گرمترین زمان، ۳۸ درجه سانتیگراد و در خنك ترین زمان ۲۴ درجه سانتیگراد خواهد بود.
1398/04/18
13:27:55
5.0 / 5
4653
تگهای خبر: بارش , دام , دریا , دما
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۳
خرید و فروش حیوان خانگی خرید و فروش حیوان خانگی
petfind.ir - حقوق مادی و معنوی سایت خرید و فروش حیوان خانگی محفوظ است

خرید و فروش حیوان خانگی

انواع حیوانات خانگی و لوازم و خوراک