وزیر راه و شهرسازی خبر داد

صدور مجوز جذب نیرو در سازمان هواشناسی

صدور مجوز جذب نیرو در سازمان هواشناسی خرید و فروش حیوان خانگی: وزیر راه و شهرسازی با اشاره به اینكه ارتقای سطح دریافتی كاركنان وزارت راه و سازمان هواشناسی جزو اولویت ها است از صدور مجوز جذب 127 نفر در سازمان هواشناسی آگاهی داد.به گزارش خرید و فروش حیوان خانگی به نقل از ایسنا محمد اسلامی در حاشیه پنجاه و چهارمین نشست شورای مدیران سازمان هواشناسی كشور كه امروز در سازمان هواشناسی برگزار شد، اظهار داشت: گاهی عقب ماندگی شتاب می گیرد چون هیچ نیروی موثر بازدارنده ای وجود نداشته یا اگر هم بوده در مدار مناسب قرار نگرفته است. در وزارت راه و شهرسازی نیز متاسفانه نیروهای تحصیلكرده از لحاظ دریافتی گرفتار كاستی هایی هستند كه امكان جبران یكباره آن وجود ندارد.

وی با اشاره به تعامل وزارت راه و شهرسازی با سازمان برنامه و بودجه در جهت ارتقای سطح درآمدی كاركنان وزارت راه و سازمان هواشناسی اشاره كرد: این مساله جزو اولویت های ما در وزارت راه است و اهتمام داریم با ترمیم تدریجی وضعیت حقوق ها به نقطه مطلوب برسیم. رئیس سازمان هواشناسی نیز در این زمینه اهتمام ویژه ای دارد.

اسلامی با تاكید بر لزوم جذب نیروی انسانی در سازمان هواشناسی اظهار داشت: با عنایت به ساختار كنونی دولت و گرفتاری هایی كه با آن مواجه می باشد اهتمام به كوچك سازی دولت و كاهش نیروی انسانی متمركز است اما در سازمان هواشناسی با عنایت به نیازها گسترش نیروی انسانی باید صورت گیرد.

وزیر راه با اشاره به اینكه اخیراً مجوز جذب ۱۲۷ نفر نیروی متخصص برای سازمان هواشناسی صادر گردیده است، اظهاركرد: ۸۵۰ نیروی جدید باید برای سازمان هواشناسی جذب نماییم كه تابحال مجوز جذب ۱۲۷ نفر صادر گردیده است و در حال چانه زنی هستیم تا مجوز جذب ۱۲۷ نفر دیگر را بگیریم.

اسلامی در ادامه با اشاره به لزوم تامین تجهیزات سازمان هواشناسی اظهار داشت: به دنبال افزایش تعرفه برای تجهیزات هواشناسی هستیم. از طرف دیگر از زیر مجموعه های وزارت راه همچون سازمان بنادر و شركت فرودگاهها درخواست كردیم كه در سازمان هواشناسی سرمایه گذاری كند تا بتوانیم بوسیله منابع داخلی و منابع ملی در امتداد تجهیزات و نوسازی ایستگاهها استفاده نمائیم.

به گزارش خرید و فروش حیوان خانگی به نقل از ایسنا امروز پنجاه و چهارمین نشست شورای مدیران سازمان هواشناسی كشور در سازمان هواشناسی شروع به كار كرد. این نشست تا اختتام روز آینده ادامه خواهد داشت.

در جریان این نشست با حضور وزیر راه از سنجنده دریایی استان گلستان، سامانه هواشناسی هوانوردی فرودگاه پیام، و مركز پیش بینی استان لرستان و اپلیكیشن موبایلی سازمان هواشناسی رونمایی گردید.
منبع:

1398/04/25
15:24:49
5.0 / 5
4868
تگهای خبر: دام , دریا , متخصص , منابع
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۵ بعلاوه ۳
خرید و فروش حیوان خانگی خرید و فروش حیوان خانگی
petfind.ir - حقوق مادی و معنوی سایت خرید و فروش حیوان خانگی محفوظ است

خرید و فروش حیوان خانگی

انواع حیوانات خانگی و لوازم و خوراک