مدیریت پارك جنگلی سرخه حصار به شهرداری تهران سپرده می شود

مدیریت پارك جنگلی سرخه حصار به شهرداری تهران سپرده می شود به گزارش خرید و فروش حیوان خانگی ر پی مذاكرات شهرداری تهران با سازمان جنگل ها، مراتع و آبخیزداری كشور، مقرر است در ایام آینده تفاهم نامه همكاری میان این دو ارگان درمورد واگذاری مدیریت پارك های جنگلی، جنگلكاری ها و اراضی مستعد جنگلكاری منعقد شود. در چارچوب این تفاهم نامه مدیریت پارك جنگلی سرحه حصار به شهرداری تهران واگذار می شود.به گزارش خرید و فروش حیوان خانگی به نقل از ایسنا، تفاهمنامه «واگذاری مدیریت پارك های جنگلی، جنگلكاری ها و اراضی مستعد جنگلكاری» به منظور حفاظت و بهره برداری از جنگل ها و مراتع كشور بین وزارت جهاد كشاورزی به نمایندگی محمود حجتی - وزیر جهاد كشاورزی- و شهرداری تهران به نمایندگی پیروز حناچی - شهردار تهران - منعقد می شود.

موضوع این تفاهمنامه فراهم كردن مقدمات اجرای مدیریت بهره وری پارك های جنگلی، توسعه فضای سبز و جنگل كاری در اراضی مستعد و مراقبت و نگهداری از جنگل كاری های موجود تحت مالكیت سازمان جنگل ها و اداره كل منابع طبیعی استان تهران است همینطور مفاد این تفاهمنامه شامل جنگلكاری و فضای سبز سنواتی كه توسط شهرداری تهران در اراضی ملی بوجود آمده است، می شود.

براساس مفاد این تفاهمنامه، مدیریت پارك جنگلی سرخه حصار به شهرداری تهران واگذار خواهد شد و شهرداری منطقه 13 می تواند برپایه این تفاهمنامه و پیش از انعقاد قرارداد بودجه اجرایی مورد نیاز پارك سرخه حصار را از مراجع مربوطه پیگیری كند.

همچنین پیرو توافق انجام شده مقرر شد شهرداری تهران به جای ساختمان نیمه كاره احداثی در بوستان جنگلی یاس، متعاقب هماهنگی با سازمان جنگل ها، مراتع و آبخیزداری كشور ساختمانی را بعنوان جایگزین و معوض آن (از اموال متعلق به شهرداری تهران) به آن مجموعه تحویل دهد.

گفتنی است برپایه این تفاهمنامه در چارچوب تعهدات دو جانبه، شهرداری تهران مسئولیت تدوین طرح برای نگهداری از مراتع و جنگلكاری ها و سازمان مراتع مسئولیت عرضه شفاف حدود و ثغور اراضی ملی به همراه نقشه و مستحدثات آنرا بر عهده گرفتند.

به گزارش شهرنوشت، تفاهمنامه واگذاری مدیریت پارك های جنگلی، جنگلكاری ها و اراضی مستعد جنگلكاری در ایام آینده منعقد خواهد شد.
1398/05/11
15:58:07
5.0 / 5
4134
تگهای خبر: آب , جنگل , حفاظت , دما
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۳ بعلاوه ۴
خرید و فروش حیوان خانگی خرید و فروش حیوان خانگی
petfind.ir - حقوق مادی و معنوی سایت خرید و فروش حیوان خانگی محفوظ است

خرید و فروش حیوان خانگی

انواع حیوانات خانگی و لوازم و خوراک