یك عضو شورای شهر تهران:

پلیس شرایط صدور گواهینامه موتورسیكلت برای زنان را فراهم آورد

پلیس شرایط صدور گواهینامه موتورسیكلت برای زنان را فراهم آورد خرید و فروش حیوان خانگی: رئیس كمیسیون سلامت شورای اسلامی شهر تهران درباره صدور حكم شعبه یك دیوان عدالت اداری در خصوص گردنگیر پلیس راهور به صدور گواهینامه رانندگی موتورسیكلت برای زنان، اظهار داشت: اظهار داشت: این اقدام خوب و مثبتی است و امیدواریم پلیس و دستگاه های انتظامی شرایط لازم را فراهم و همكاری كنند.


زهرا صدراعظم نوری در گفت و گو با ایسنا، گفت: تعداد موتور سواران زن در جامعه ما خیلی نیست اما همان تعدادی كه علاقمند هستند باید شرایطی فراهم گردد كه گواهینامه ستاندن كنند و بر طبق قانون و مقررات اقدام نمایند و تخلفی صورت نگیرد.
وی افزود: انشاالله این زنان نیز با رعایت شئونات و ارزش های حاكم بر كشور اقدام به این كار كنند و برمبنای ضوابط عمل كنند. بی شك اقدام دیوان عدالت اداری بسیار موثر و خوب است و امیدواریم پلیس هم همكاری كند.
این عضو شورای شهر تهران همین طور اظهار داشت: من بعنوان یك زن كه ۵۰ درصد جمعیت جامعه را تشكیل می دهد از این مساله استقبال می كنم تا شرایط برابر برقرار شود. تعداد موتور سواران زن زیاد نیست و نمی تواند ایجاد نگرانی كند ضمن اینكه حتما این افراد با رعایت شئونات و ارزش های حاكم بر جامعه مبادرت به این كار خواهند كرد.
منبع:

1398/05/14
14:02:42
5.0 / 5
4655
تگهای خبر: ثبت , دام , سلامت , طب
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۵ بعلاوه ۲
خرید و فروش حیوان خانگی خرید و فروش حیوان خانگی
petfind.ir - حقوق مادی و معنوی سایت خرید و فروش حیوان خانگی محفوظ است

خرید و فروش حیوان خانگی

انواع حیوانات خانگی و لوازم و خوراک