هوای تهران امروز پاك است

هوای تهران امروز پاك است به گزارش خرید و فروش حیوان خانگی مدیر مدل سازی و پیشبینی شركت كنترل كیفیت هوا با اشاره به اینكه هم اكنون هوای تهران پاك است، اظهار داشت: به تدریج با تغییر شرایط جوی در بعدازظهر پنجشنبه، برخی ساعات همراه با افزایش ابر و وزش باد بوده كه در بهبود نسبی كیفیت هوا موثر خواهد بود.


حسین شهبازی در گفتگو با ایسنا، افزود: پیشبینی های انجام شده در شركت كنترل كیفیت هوای تهران نشان دهنده افزایش موقتی غلظت آلاینده ها در بعضی ساعات صبحگاه روز جاری (پنجشنبه، ۲۴ مرداد) بوده كه با افزایش تدریجی میزان ناپایداری جوی و وزش باد در بعضی ساعات شرایط برای پراكندگی آلاینده ها مهیا خواهد شد. همینطور در طول روز، بین ساعات ۲ الی ۶ بعدازظهر بر غلظت آلاینده ازن افزوده خواهد شد كه نسبت به روز پیشین از میزان كمتری برخوردار خواهد بود.
به قول وی به تدریج با تغییر شرایط جوی در بعدازظهر پنجشنبه، برخی ساعات همراه با افزایش ابر و وزش باد بوده كه در بهبود نسبی كیفیت هوا موثر خواهد بود، هرچند این شرایط پابرجا نبوده و افزایش حجم ترافیك در شبانگاه پنجشنبه سبب برقراری شرایط نامطلوب كیفیت هوا در بعضی مناطق پرتردد خواهد شد.
شهبازی با اشاره به اینكه رفته رفته تا اولین ساعات روز جمعه از میزان ناپایداری جوی كاسته خواهد شد، اظهار داشت: با این وجود با عنایت به كاهش تردد خودرو ها در روز تعطیل، انتظار می رود شرایط سالم كیفیت هوا در بیشتر مناطق پایتخت در صبحگاه برقرار باشد. همینطور احتمال می رود همراه با افزایش تابش نور خورشید و دما و در دسترس بودن سایر عوامل، شرایط برای شكل گیری آلاینده ازن فراهم شده و افزایش نسبی در غلظت این آلاینده نسبت به روز پنحشنبه مشاهده شود كه به تبع آن كاهش موقتی كیفیت هوا را در بعضی مناطق شهر تهران به دنبال خواهد داشت. ازاین رو، با عنایت به احتمال افزایش موقتی غلظت آلاینده ها در بعضی ساعات روز پایانی هفته، انتظار می رود وضعیت كیفیت هوای بعضی مناطق پایتخت در بعضی اوقات در آستانه شرایط نامطلوب (به ویژه برای گروه های حساس) قرار گیرد.
مدیرمدل سازی و پیشبینی شركت كنترل كیفیت هوا در انتها با اشاره به اینكه میانگین كیفیت هوای تهران طی ۲۴ ساعت گذشته ۷۹ و هوا در شرایط سالم بود، اظهار نمود: این شاخص الان ۵۰ و هوا در شرایط پاك قرار دارد.1398/05/25
11:17:06
5.0 / 5
4685
تگهای خبر: دما , شركت , كیفیت , هوا
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۷ بعلاوه ۱
خرید و فروش حیوان خانگی خرید و فروش حیوان خانگی
petfind.ir - حقوق مادی و معنوی سایت خرید و فروش حیوان خانگی محفوظ است

خرید و فروش حیوان خانگی

انواع حیوانات خانگی و لوازم و خوراک