پزشكان را به كلاس دست فروشان بفرستید!

پزشكان را به كلاس دست فروشان بفرستید! خرید و فروش حیوان خانگی: پس از اینكه سازمان امور مالیاتی كشور پزشكان را مكلف به استفاده از كارت خوان كرد، سازمان نظام پزشكی در نامه ای به این سازمان اعلام نموده كه پزشكان محترم جهت استفاده از دستگاه كارتخوان نیاز به آموزش دارند و تا وقتی كه آنها این آموزش را فرا نگرفته اند، بهتر است استفاده پزشكان از دستگاه های كارتخوان را عقب بیندازند.به گزارش خرید و فروش حیوان خانگی به نقل از ایسنا، مصطفی داننده در ادامه یادداشت خود در «عصرایران» نوشت: بله، در هر زمینه ای آموزش خوب است و باید از آموزش استقبال كرد. اگر جای رئیس سازمان امور مالیاتی بودم این درخواست را قبول و برای پزشكان كلاس برگزار می كردم. برای اساتید این كلاس هم به سراغ برخی دستفروش های مترو، میوه فروش های خیابانی، شاگردان سوپرماركت ها و پیك های موتوری می رفتم. آنها به خوبی روش استفاده از دستگاه كارت خوان در همه ی مكان ها و شرایط را بلدند و با بهترین شرایط می توانند به پزشكان محترم آموزش بدهند. احتیاجی نیست پزشكان محل كار خودرا ترك كنند. اساتید به مطب آنها می روند و به خود آنها و منشی هایشان روش استفاده از مدلهای مختلف كارت خوان را می دهند. واقعا چه كسانی از این افراد كه از بامداد تا شب با دستگاه های كارت خوان سر و كار دارند برای آموزش به پزشكانی كه هیچ گونه آشنایی با تكنولوژی های روز را ندارند، بهتر هستند؟

واقعا از درخواست سازمان نظام پزشكی «خنده آمد خلق را». آیا تمام كسانی كه امروز از دستگاه كارت خوان استفاده می نمایند، آموزش دیده اند؟ چگونه است پسر بیسوادی كه در گوشه خیابان برای امرار معاش خود دست فروشی می كند، به راحتی با كارت خوان كار می كند اما یك پزشك با سال ها درس خواندن جهت استفاده از یك تكنولوژی ساده كه به شفافیت مالی كمك می نماید این همه ان قلت می آورند؟استفاده از كارت خوان برای پزشكان یك دلیل ساده دارد و آن هم این است كه باید حساب آنها شفاف باشد و به واسطه این شفافیت، به دولت مالیات پرداخت كنند. پزشكان محترم می دانند كه اگر همه ی اقشار جامعه مالیات خودرا پرداخت كنند، كشور به سمت استقلال از نفت و توسعه می رود. سال هاست دولت های كشورهای توسعه یافته قسمتی از درآمد خودرا بوسیله مالیات به دست می آورند كه اتفاقا قسمتی از آن توسط پزشكان پرداخت می شود.

در اختتام باز هم باید به این نكته اشاره نماییم كه امیدواریم سازمان امور مالیاتی از درخواست نظام پزشكی استقبال كند و زمینه آموزش را برای پزشكان فراهم آورد.

منبع:

1398/05/30
15:42:21
5.0 / 5
4353
تگهای خبر: آموزش , پزشك , تكنولوژی , دام
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۷ بعلاوه ۵
خرید و فروش حیوان خانگی خرید و فروش حیوان خانگی
petfind.ir - حقوق مادی و معنوی سایت خرید و فروش حیوان خانگی محفوظ است

خرید و فروش حیوان خانگی

انواع حیوانات خانگی و لوازم و خوراک