بسته اخبار اجتماعی در روز سه شنبه

كمبودی در داروهای اعصاب و روان نداریم، تابلوهای معابر تهران كدگذاری شد

كمبودی در داروهای اعصاب و روان نداریم، تابلوهای معابر تهران كدگذاری شد خرید و فروش حیوان خانگی كمبودی در داروهای اعصاب و روان نداریم، تابلوهای معابر تهران كدگذاری شد


به گزارش خرید و فروش حیوان خانگی به نقل از ایسنا، در ادامه به بعضی از مهم ترین اخبار اجتماعی ایسنا اشاره شده كه با كلیك روی تیتر هر یك از آنها، متن كامل خبر در دسترس خواهد بود:
در گفتگو با ایسنا اعلام شد
جزئیات قانون جدید مدیریت بحران كشور/ تكلیف متولی بحران تهران روشن شد
محمد فرید لطیفی، معاون آمادگی و مقابله سازمان مدیریت بحران كشور خصوصیت های جدید قانون مدیریت بحران كشور را كه روز گذشته از جانب رئیس مجلس شورای اسلامی برای اجرا به رئیس جمهور ابلاغ گردید، شرح داد.
او همینطور در مورد اینكه آیا تغییری در وضعیت مدیریت بحران تهران هم ایجاد می شود یا خیر؟ اظهار داشت: در قانون قبلی مسئولیت مدیریت بحران در شهر تهران بر عهده شهردار بود اما در این قانون مسئولیت شرایط بحرانی در تهران بر عهده وزیر كشور گذاشته شده است و به تكلیف مدیریت بحران تهران در این زمینه هم روشن شد.
پاسخ سازمان غذا و دارو به كمبود داروهای اعصاب و روان
دكتر مهرعلیان، مدیركل اداره دارو و مواد تحت كنترل سازمان غذا و دارو ضمن پاسخ به برخی اخبار در خصوص كمبود داروهای اعصاب و روان اظهار داشت: داروی این بیماران به میزان نیاز تأمین شده و بیماران نگرانی از این بابت نداشته باشند.
ارسال نظر محیط زیست برای تكمیل لایحه مقابله با حیوان آزاری
حمید ظهرابی، معاون محیط زیست طبیعی سازمان حفاظت محیط زیست اظهار داشت: لایحه مقابله با حیوان آزاری در معاونت حقوقی ریاست جمهوری پیگیری می شود البته معاونت طبیعی سازمان حفاظت محیط زیست هم نظرات تخصصی خویش را درباره این لایحه عرضه كرده است.
ظهرابی تصریح كرد كه به دنبال پیشنهاد معاونت حقوقی ریاست جمهوری در تیرماه امسال در خصوص تهیه لایحه ای جامع برای مقابله با حیوان آزاری، در سازمان حفاظت محیط زیست جلسه ای با حضور نمایندگان معاونت طبیعی و دفتر حقوقی برگزار گردید و معاونت طبیعی نظرات تخصصی و فنی خویش را در ارتباط با لایحه مقاله با حیوان آزاری در اختیار دفتر حقوقی قرار داد.
فرمانده انتظامی تهران بزرگ خبر داد
دستگیری ۶۷۰ سارق و مالخر و كشف اموالی به ارزش ۹.۵ میلیارد تومان
سردار رحیمی، رئیس پلیس پایتخت از دستگیری ۶۷۳ سارق و مالخر در بیست و هشتمین مرحله از طرح رعد اطلاع داد.
ایشان در ادامه از كشف ۸۴۷۴ فقره از اموال شهروندان طی این طرح اطلاع داد و اظهار داشت: ۹۳۴ پرونده طی این طرح تشكیل شد و در مجموع ۲۱ باند سارق و مالخر منهدم شدند. پلیس بر مبنای الگویی كه برای این طرح تعریف كرده بود به ۶۳ درصد اهداف پیشبینی شده خود دست پیدا كرده است.
جوابیه یك محیط بان به اظهارات رئیس محیط زیست درباره باند فساد و تخلف در فیروزكوه
به دنبال اظهار نظر اخیر رئیس سازمان محیط زیست در مورد تشكیل شبكه فساد و تخلف از جانب یكی از محیط بانان و خانواده اش، این محیط بان خواهان انتشار اسناد سازمان محیط زیست در خصوص فساد این افراد شد.
نقی میرزاكریمی محیط بان استان تهران و فرمانده سابق یگان محیط زیست با ارسال جوابیه ای به ایسنا از عیسی كلانتری درخواست نمود كه منظور از «شبكه فساد» را كه به وی و خانواده اش نسبت داده شده را توضیح دهند و شفاف كنند كه این فساد در كدام هیأت رسیدگی به تخلفات اداری یا كدام دادگاه اثبات شده است؟.
با گلایه از تجمعات و تحصن فرهنگیان برای پیگیری مطالبات عنوان شد
شرط افزایش حقوق معلمان تمام وقت دبیرستانی؛ دریافت ۱۲ماه حقوق به جای ۹ ماه
علی الهیار تركمن، معاون برنامه ریزی و توسعه منابع وزارت آموزش و پرورش با اشاره به اینكه گر بخواهیم دستاوردهای دو سال گذشته وزارتخانه را مرور نماییم، مهمترین آنها این است كه سعی كردیم گفتمان توسعه را در آموزش و پرورش شكل دهیم و برای حل آن گام هایی برداریم اظهار داشت: متاسفانه علیرغم همه تاكیدات و نگاه های موجود، به گفتمان مشخصی از توسعه نرسیده ایم.
معاون برنامه ریزی و توسعه منابع وزارت آموزش و پرورش به طراحی و تدوین طرح معلم تمام وقت اشاره نمود و اظهار داشت: درست است كه طرح معلمین تمام وقت منتقدین زیادی دارد ولی تا كنون ۱۰۵ هزار درخواست برای ورود معلمان به طرح تمام وقت ثبت شده است. كار بزرگی كه انجام شد این بود كه آیتم جدیدی به حكم حقوقی معلمان تحت عنوان «فوق العاده ویژه» اضافه كردیم. آیتم ها طبق فصل ۱۰ قانون مدیریت خدمات كشوری مشخص می شود و تعریف آیتم جدید كار سختی است. در این طرح هر معلم اگر به صورت داوطلبانه شش ساعت به ساعت موظفی اش بیافزاید، حدود ۵۷۰ هزار تومان به حكمش اضافه می شود و به جای ۹ ماه، ۱۲ ماه سال به صورت منظم دریافتی دارد. این طرح برای معلمان دوره متوسطه است.
درباره مالیات پزشكان آدرس غلط داده شده است
دكتر نجفی خواه، رئیس مركز ملی تحقیقات حقوق سلامت وزارت بهداشت با اشاره به اینكه درباره مالیات پزشكان آدرس غلط داده شده است اظهار داشت: مالیات گرفتن از هیچ صنفی منوط به داشتن یا نداشتن كارتخوان نیست و پزشكان هم برای پرداخت مالیات اظهارنامه می دهند.
رئیس مركز ملی تحقیقات حقوق سلامت وزارت بهداشت این را هم اظهار داشت كه طبق برنامه ششم عوارض بر كالاها و خدمات صدمه رسان باید وضع شود اما می بینیم كه این عوارض فقط بر روی چند قلم كالا مانند چیپس، پفك و سیگار گرفته می شود. در حالیكه مصادیق كالاها و خدمات صدمه رسان بسیار زیاد هستند كه باید از آنها عوارض گرفته شود و در این صورت در حوزه سلامت منابع پایدار ایجاد می شود.
مدیركل كمیته امداد استان تهران اعلام كرد
آمادگی ۱۶۰ پایگاه برای دریافت كمك های مردمی در «جشن عاطفه ها»
حمیدرضا شیران، مدیركل كمیته امداد استان تهران با اشاره به برگزاری جشن عاطفه ها در هفتم شهریورماه و اجرای مرحله دوم این جشن در ۱۰ مهر و در مدارس اظهار داشت: ۱۶۰ پایگاه در استان تهران آماده دریافت كمك های مردمی برای جشن عاطفه ها هستند.
وی ضمن تشریح اقلام مورد نیاز دانش آموزان نیازمند برای شروع سال تحصیلی جدید هم توضیح داد: كیف، كفش، پوشاك، نوشت افزار، هزینه كتاب و ثبت نام از مهترین نیازهای دانش آموزان است كه در چارچوب بسته های حمایتی و به ارزش چهار میلیون ریال آماده و بین دانش آموزان توزیع می شود.
وام ازدواج و گره تضامین بانكی؛ شكایات را در سامانه بانك مركزی ثبت كنید
درحالی كه بانك مركزی در بخشنامه ای در تیرماه امسال به شبكه بانكی ابلاغ نمود كه به زوج هایی كه تاریخ عقد آنها پس از اول فروردین ماه سال ۱۳۹۶ است و تابحال تسهیلات قرض الحسنه ازدواج دریافت نكرده اند، با یك ضامن معتبر و سفته وام ازدواج پرداخت گردد، معاون امور جوانان وزارت ورزش و جوانان اعتقاد دارد كه هنوز این امر محقق نشده است.
محمد مهدی تندگویان، معاون امور جوانان وزارت ورزش و جوانان اضافه كرد: ربیعی هم در جلسه مذكور موضع دولت را در این خصوص مطرح و اعلام نمودند كه هركسی كه در این خصوص شكایتی دارد، شكایت خویش را روی سایت بانك مركزی ثبت كند تا با این مورد برخورد شود. با این وجود همچنان خیلی از بانك ها این مورد را رعایت نمی كنند و مشكل همچنان وجود دارد.
جامعه سالانه با حدود ۱۰۰ هزار «فرزند طلاق» مواجه می شود
مهرشاد شبابی، مدیر كلینیك حقوقی زنان و خانواده كرسی حقوق بشر دانشگاه شهید بهشتی با اشاره به اینكه از تیر ماه سال قبل تا تیر ماه امسال ۱۷۵ هزار و ۶۱۴ مورد طلاق رخ داده است، اظهار داشت: طبق تحقیقات گوناگونی كه صورت گرفته ۴۷ درصد این طلاق ها در پنج سال اول زندگی رخ می دهد و اگر بگوئیم این ۴۷ درصد دارای فرزند نیستند و ۵۳ درصد دیگر زوج هایی كه طلاق می گیرند به صورت متوسط یك یا دو فرزند داشته باشند، جامعه با سالانه حدود یكصد هزار فرزند طلاق، به طور تخمینی مواجه خواهد شد.
رئیس سازمان اورژانس كشور اعلام كرد
كنترل آمبولانس های دولتی با سامانه AMS / اعلام شكایت های اورژانسی و آمبولانسی به ۱۹۰
دكتر پیرحسین كولیوند، رئیس سازمان اورژانس كشور ضمن تشریح اقدامات انجام شده در جهت ارتقای خدمات اورژانسی، از طریق اندازی سامانه AMS اطلاع داد و اظهار داشت: با ایجاد این سامانه تمام آمبولانس های دولتی را كنترل می نماییم و می دانیم كه آمبولانس كجاست و چه ماموریتی را انجام می دهد.
وی درباره زمان رسیدن اورژانس بر بالین مصدومان هم اظهار داشت: هم اكنون زمان رسیدن اورژانس بر بالین بیماران و مصدومان در شهرهای كوچك از ۱۳ دقیقه به هفت تا ۹ دقیقه، در شهرهای بزرگی چون تهران از ۳۸ دقیقه به ۱۳ دقیقه، در جاده ها از ۲۰ دقیقه به ۱۵ دقیقه و در جاده های روستایی از ۴۰ دقیقه به ۲۰ تا ۲۵ دقیقه رسیده ایم.
چاپخانه دولتی به سازمان ثبت احوال وعده داد
تحویل ۹ میلیون بدنه كارت ملی هوشمند تا آخر سال
سیف الله ابوترابی، سخنگوی سازمان ثبت احوال ضمن اشاره به اینكه بیشتر از ۸۴درصد جمعیت واجد شرایط كشور برای دریافت كارت ملی هوشمندشان تكمیل ثبت نام انجام داده اند، از وعده چاپخانه دولتی برای تحویل ۹میلیون بدنه كارت تا آخر سال اطلاع داد.
وی با اشاره به اینكه كلیه افراد بالای ۱۵ سال ایرانی ملزم به دریافت كارت ملی هوشمند هستند، اظهار نمود: پیشبینی می شود بین ۶ تا ۸ میلیون نفر هنوز جهت تكمیل ثبت نام كارت ملی هوشمندشان رجوع نكرده اند.
تابلوهای معابر تهران كدگذاری شد + جزئیات و جدول كدها
معاون اداره كل مهندسی و ایمنی ترافیك شهر تهران در مورد كدگذاری تابلوهای شهر تهران توضیحاتی را عرضه كرد.
مهندس صفی الله عبدی در مورد جزئیات تخصیص كد به معابر بزرگراهی و شریانی با بیان این كه كدگذاری معابر بزرگراهی با اعداد دو رقمی و معابر شریانی با اعداد سه رقمی مشخص می شود، افزود: در هر دو حالت عدد یگان كد، مبین شماره نوار است و معابر شمالی – جنوبی دارای كد فرد و معابر شرقی – غربی دارای كد زوج می باشند.
به گزارش خرید و فروش حیوان خانگی به نقل از ایسنا، پربازدیدترین اخبار اداره اجتماعی در ۲۴ ساعت گذشته به شرح زیر است:
۷ ماده مغذی برای مقابله با استرس
شرط افزایش حقوق معلمان تمام وقت دبیرستانی؛ دریافت ۱۲ماه حقوق به جای ۹ ماه
تابلوهای معابر تهران كدگذاری شد + جزئیات و جدول كدها
فعالیت ۴۰ هزار پزشك در شغل غیرپزشكی/ پس گرفتن شكایات وزارت بهداشت از رسانه ها
مصرف پروتئین گیاهی عمر را طولانی می كند1398/06/07
14:06:02
5.0 / 5
4355
تگهای خبر: آموزش , بهداشت , پزشك , ثبت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۱ بعلاوه ۳
خرید و فروش حیوان خانگی خرید و فروش حیوان خانگی
petfind.ir - حقوق مادی و معنوی سایت خرید و فروش حیوان خانگی محفوظ است

خرید و فروش حیوان خانگی

انواع حیوانات خانگی و لوازم و خوراک