مدیركل دفتر حمل و نقل سازمان شهرداری ها :

شورای شهر تهران در توسعه حمل و نقل پاك نمره قابل قبولی نمی گیرد

شورای شهر تهران در توسعه حمل و نقل پاك نمره قابل قبولی نمی گیرد به گزارش خرید و فروش حیوان خانگی مدیركل دفتر حمل و نقل سازمان شهرداری ها و دهیاری های كشور عملكرد مدیریت شهری تهران در دوره پنجم را در بخش معاینه فنی و اجرای طرح محدوده كاهش عملكرد خوبی دانست و در بخش  توسعه حمل و نقل پاك همچون دوچرخه نمره قابل قبول به عملكرد آن نداد.به گزارش خرید و فروش حیوان خانگی به نقل از ایسنا دو سال از شروع به كار شورای دوره پنجم شهر تهران می گذرد؛ شورایی كه در این مدت به علت تغییرات مدیریتی فراز و نشیب های بسیاری به خود دید و علیرغم این تغییرات بسیار اما تابحال به مسیر خود ادامه داده است. شورایی كه در كارنامه خود نقاط مثبت و منفی بسیاری برجای گذاشته است و به نظر می آید تا رسیدن به نقطه مطلوب راه طولانی و سختی را در پیش دارد.

در آستانه دومین سالگرد شروع به كار شورای پنجم شهر تهران عملكرد این دوره از شورا را در مباحث حمل و نقلی و ترافیكی با مدیركل دفتر حمل و نقل سازمان شهرداری ها و دهیاری های كشور مورد بررسی قرار داده ایم و از او پرسیدیم كه به نظر شما آیا مدیریت شهری دوره پنجم تهران نمره قابل قبولی در این بخش ها دریافت می كند یا خیر و به صورت كلی عملكرد مدیریت شهری دوره پنجم تهران را چگونه قابل ارزیابی است؟

مرضیه حصاری در گفتگو با ایسنا اظهاركرد: شورا و شهرداری از یكدیگر جدا هستند. باوجود اینكه از ابتدا توسعه حمل و نقل عمومی همچون دوچرخه و پیاده در برنامه های مدیریت شهری تهران در دوره پنجم بود و شهردار هم اقداماتی در این زمینه انجام داد اما شورای شهر همراهی نكرد. به عبارت دیگر شورا در بخش تصویب اعتبارات نتوانست به درستی عمل كند.

وی افزود: وقتی صحبت از حمل و نقل عمومی می شود نام دولت به میان می آید. باآنكه این نقد به دولت وارد است كه بایستی در این زمینه كمك های لازم را انجام دهد اما در شرایط اقتصادی كنونی و تحریم ها شهرداری ها نباید خودشان را كنار بكشند و باید در جهت نوسازی ناوگان حمل و نقل عمومی و توسعه زیرساخت های دوچرخه و پیاده ردیف های بودجه ای ثابت و كافی در نظر گرفته شود.

حصاری در بخش دیگری از صحبت هایش ضمن تقدیر از عملكرد معاونت حمل و نقل و ترافیك شهرداری تهران و پایبندی آن بر اصول خود اظهار داشت: بخشی از منابع سازمان حمل و نقل و ترافیك شهرداری تهران برای نوسازی ناوگان حمل و نقل عمومی سپرده شد كه اتفاق مثبتی بود یعنی برای نخستین بار این منابع برای نوسازی ناوگان حمل و نقل عمومی و موتور سیكلت ها هزینه می شود و شورا هم باید از این حركت شهرداری حمایت كند و چشمش نباید صرفا به دولت باشد چونكه در غیر این صورت ناوگان حمل و نقل عمومی فرسوده تر می شود و مترو هم به اتمام نمی رسد.

به قول وی مدیریت شهری پنجم تهران در توسعه حمل و نقل پاك همچون دوچرخه و توسعه زیرساخت های آن نمره قابل قبولی نمی گیرد.

مدیركل دفتر حمل و نقل سازمان شهرداری ها و دهیاری های كشور عملكرد مدیریت شهری دوره پنجم در بخش معاینه فنی و اجرای طرح محدوده كاهش را خوب ارزیابی كرد.
1398/06/08
10:58:43
5.0 / 5
4697
تگهای خبر: ثبت , دام , دریا , منابع
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۷ بعلاوه ۳
خرید و فروش حیوان خانگی خرید و فروش حیوان خانگی
petfind.ir - حقوق مادی و معنوی سایت خرید و فروش حیوان خانگی محفوظ است

خرید و فروش حیوان خانگی

انواع حیوانات خانگی و لوازم و خوراک