خدمت رسانی ۱۴۰ مركز نیكوكاری در استان تهران به نیازمندان

خدمت رسانی ۱۴۰ مركز نیكوكاری در استان تهران به نیازمندان به گزارش خرید و فروش حیوان خانگی معاون توسعه مشاركت های مردمی كمیته امداد استان تهران با اشاره به اینكه الان ۱۴۰ مركز نیكوكاری در استان مشغول خدمت رسانی نیازمندان است، اظهار داشت: ۱۴ هزار و ۶۴۷ نفر از نیازمندان از خدمات این مراكز بهره مند می شوند.


به گزارش خرید و فروش حیوان خانگی به نقل از ایسنا، محمدرضا شاهجانی با اشاره به اینكه ۱۰ مركز نیكوكاری در مناطق مختلف استان تهران آماده افتتاح هستند، بیان كرد: تعداد این مراكز تا آخر امسال به ۳۴۶ مركز می رسد كه بعضی از این مراكز در روستاها و برخی ویژه بانوان است.
وی به مراكر نیكوكاری ویژه بانوان اشاره و اضافه كرد: الان شش مركز نیكوكاری با مدیریت بانوان در استان تهران فعالیت دارند كه این مراكز در شهرستان های ورامین، شهر قدس، ملارد و در تهران در ادارات كمیته امداد مناطق ۴، ۸ و ۱۲ قرار دارند.
معاون توسعه مشاركت های مردمی كمیته امداد استان تهران هدف از تاسیس مراكز نیكوكاری را شناسایی نیازمندان و متمكنین هر محله و برآوردن نیازها و مشكلات فقرا توسط افراد توانمند بیان كرد و اظهار داشت: الان سه مركز نیكوكاری روستایی هم در شهرستانهای فیروزكوه، دماوند، و پاكدشت مشغول عرضه خدمت به نیازمندان هستند.
شاهجانی با اشاره به اینكه مراكز نیكوكاری در زمینه های مختلف بهداشتی، درمانی، رفاهی، آموزشی، تجهیزاتی، كمك هزینه خرید جهیزیه و مالی به نیازمندان خدمات عرضه می دهند، اضافه كرد: این مراكز توسط مردم اداره می گردند و به صورت محله محور با هدف نهادینه سازی فرهنگ احسان و نیكوكاری فعالیت می نمایند.
وی با اشاره به اینكه ۱۴ هزار و ۶۴۷ نیازمند در استان از آغاز سال جاری تا كنون از خدمات مراكز نیكوكاری بهره مند شدند، بیان كرد: مردم نوع دوست و خیر استان تهران از آغاز سال جاری تابحال ۳۰ میلیارد و ۶۷۰ میلیون تومان برای امور نیازمندان به مراكز نیكوكاری كمك كردند.
شاهجانی با اشاره به اینكه مراكز نیكوكاری با محوریت مساجد در محله ها فرهنگ نوع دوستی را گسترش می دهند، تصریح كرد: در مراكز نیكوكاری اطلاعات نیازمندان و نیكوكاران محرمانه هستند و كمك های جمع آوری شده دراین مراكز با حفظ عزت نفس و كرامت نیازمندان بدون بروكراسی اداری بین آنها توزیع می شود.1398/06/09
21:10:19
5.0 / 5
4459
تگهای خبر: آموزش , بهداشت , خدمات , خرید
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۵ بعلاوه ۵
خرید و فروش حیوان خانگی خرید و فروش حیوان خانگی
petfind.ir - حقوق مادی و معنوی سایت خرید و فروش حیوان خانگی محفوظ است

خرید و فروش حیوان خانگی

انواع حیوانات خانگی و لوازم و خوراک