قیمت برق با حذف قبوض كاغذی تغییر می كند؟

قیمت برق با حذف قبوض كاغذی تغییر می كند؟ به گزارش خرید و فروش حیوان خانگی سخنگوی صنعت برق با تاكید بر این كه با حذف قبوض كاغذی هیچگونه تغییری در نحوه محاسبه و تعرفه برق مشتركان رخ نداده است، اظهار داشت: با اجرای این برنامه تنها قبوض پیامكی و الكترونیكی جایگزین قبوض كاغذی شده و هیچ تغییری در نحوه محاسبه قبض و یا نرخ ها اتفاق نیفتاده است.


به گزارش خرید و فروش حیوان خانگی به نقل از ایسنا، مصطفی رجبی مشهدی با اشاره به اینكه فرآیند ثبت اطلاعات مشتركان به منظور حذف قبوض كاغذی برق از سه ماه قبل در كشور شروع شده است، اظهار داشت: برپایه آخرین بررسی صورت گرفته تابحال از میان ۳۶ میلیون مشترك برق بیشتر از ۳۲ میلیون مشترك اطلاعات خویش را در سامانه مربوطه ثبت كرده اند.
وی افزود: در این میان حدود سه میلیون كشور اطلاعات خویش را در این سامانه ثبت نكرده اند كه همین تعداد مشترك هم می توانند در اسرع وقت با ارسال شناسه قبض خود به شماره ۲۰۰۰۱۵۲۱ اطلاعات خویش را در سامانه طرح ملی قبض سبز ثبت كرده تا بعد از این قبوض خویش را به صورت پیامكی و الكترونیكی دریافت نمایند.
سخنگوی صنعت برق با تاكید بر اینكه با اجرای این برنامه هیچگونه تغییری در نحوه محاسبه تعرفه برق مشتركان رخ نداده است، اضافه كرد: با اجرای این برنامه تنها قبوض پیامكی و الكترونیكی جایگزین قبوض كاغذی شده است و هیچ تغییری در نحوه محاسبه، مالیات، عوارض و سایر جزئیات قبوض رخ نداده است و رویه محاسبه هزینه برق مشتركان كماكان مانند قبل است.
معاون برنامه ریزی و امور اقتصادی شركت توانیر تصریح كرد: بعد از حذف قبوض كاغذی صورت حساب مشتركان از راه پیامك برای آنها ارسال و در آن به صورت خلاصه مبلغ قبض، تاریخ پرداخت و شناسه قبض وجود دارد. مشتركان برای اطلاع از جزئیات قبوض خود مانند كم باری، پرباری، ضرایب خاص و ساختار تعرفه می توانند با رفتن به سایت شركت های توزیع اصل قبض خویش را دریافت نمایند.
بنا بر اعلام وزارت نیرو، رجبی مشهدی افزود: برپایه برنامه ریزی صورت گرفته مقرر شده است تا از محل صرفه جویی اجرای این طرح همچون چاپ كاغذ و توزیع آن، حدود ۱۰۰ هزار بسته آموزشی تهیه و در اختیار دانش آموزان مناطق محروم قرار بگیرد.1398/06/24
15:41:08
5.0 / 5
4663
تگهای خبر: آموزش , ثبت , دریا , سایت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۵ بعلاوه ۵
خرید و فروش حیوان خانگی خرید و فروش حیوان خانگی
petfind.ir - حقوق مادی و معنوی سایت خرید و فروش حیوان خانگی محفوظ است

خرید و فروش حیوان خانگی

انواع حیوانات خانگی و لوازم و خوراک