1200 متر مربع از اراضی ملی در چهارمحال و بختیاری رفع تصرف شد

1200 متر مربع از اراضی ملی در چهارمحال و بختیاری رفع تصرف شد به گزارش خرید و فروش حیوان خانگی مدیركل حفاظت محیط زیست چهارمحال و بختیاری از رفع تصرف 1200 مترمربع از اراضی ملی مناطق حفاظت شده سبزكوه و هلن در شهرستان كیار اطلاع داد.


به گزارش خرید و فروش حیوان خانگی به نقل از ایسنا – منطقه چهارمحال و بختیاری - شهرام احمدی با بیان این خبر، اظهار نمود: 1200 متر مربع از اراضی ملی مناطق حفاظت شده هلن و سبزكوه در شهرستان كیار تغییر كاربری شده بود، با پیگیری حفاظت محیط زیست استان، دستور مقام قضایی و همكاری مأموران انتظامی، رفع تصرف و به وضعیت سابق بازگردانده شد.
وی ادامه داد: تعداد 5 متخلف در جریان این تصرف ها به دستگاه قضایی معرفی شده است.
احمدی اراضی ملی را جزء انفال و حقوق عامه مردم و برخورد با متجاوزان را از اولویت ها دانست و تصریح كرد: بخشی از مناطق حفاظت شده هلن و سبزكوه در شهرستان كیار قرار دارد كه مأموران یگان حفاظت محیط زیست استان با گشت و كنترل شبانه روزی از این عرصه های الهی حراست و حفاظت می كنند.

وی تصریح كرد: در سال 1397 با تلاش حفاظت محیط زیست استان و همكاری سایر دستگاه های مسئول 116609 متر مربع از اراضی ملی در مناطق حفاظت شده هلن و سبزكوه از دست سودجویان خارج شد.1398/06/30
15:16:57
5.0 / 5
4813
تگهای خبر: حفاظت , دام , محیط زیست
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۷ بعلاوه ۳
خرید و فروش حیوان خانگی خرید و فروش حیوان خانگی
petfind.ir - حقوق مادی و معنوی سایت خرید و فروش حیوان خانگی محفوظ است

خرید و فروش حیوان خانگی

انواع حیوانات خانگی و لوازم و خوراک