تداوم حریق جنگلی در آمازون همزمان با حضور رهبران جهان در نیویورك

تداوم حریق جنگلی در آمازون همزمان با حضور رهبران جهان در نیویورك به گزارش خرید و فروش حیوان خانگی همزمان با دیدار رهبران جهان در نیویورك آتش سوزی در جنگل های استوایی آمازون همچنان ادامه دارد.


به گزارش خرید و فروش حیوان خانگی به نقل از ایسنا، شروع آتش سوزی های جنگلی مهیب در آمازون از اواخر ماه گذشته با اعتراضات و پیشنهاد كمك های بین المللی همراه بوده است؛ هرچند همزمان با حضور رهبران جهان در نیویورك بزرگترین جنگل استوایی در جهان همچنان در آتش می سوزد.
آخرین اطلاعات ماهواره ای موسسه ملی تحقیقات فضایی برزیل از آن حكایت می كند كه از ماه ژانویه، ۱۳۱ هزار و ۶۰۰ مورد آتش سوزی در این كشور رخ داده است.
آتش سوزی های اخیر در آمازون كه بیشتر بر اثر عوامل انسانی و به منظور تصرف اراضی بوده تاثیرات مخربی بر این جنگل داشته است. همینطور میزان جنگل زدایی در آمازون از زمان روی كار آمدن «ژائر بولسونارو» رئیس جمهوی برزیل حدودا دو برابر افزایش پیدا كرده است.
به گزارش خرید و فروش حیوان خانگی به نقل از ژاپن تودی، آمارهای موسسه ملی تحقیقات فضایی برزیل نشان داده است تعداد آتش های فعال در برزیل از شروع سال جاری میلادی تا نوزدهم سپتامبر نسبت به دوره مشابه سال ۲۰۱۸ بیشتر از ۵۶ درصد بیشتر بوده كه نزدیك به نیمی از این حریق ها در آمازون رخ داده است.1398/06/31
15:08:33
5.0 / 5
4718
تگهای خبر: آتش , جنگل , دام , هوا
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۳ بعلاوه ۳
خرید و فروش حیوان خانگی خرید و فروش حیوان خانگی
petfind.ir - حقوق مادی و معنوی سایت خرید و فروش حیوان خانگی محفوظ است

خرید و فروش حیوان خانگی

انواع حیوانات خانگی و لوازم و خوراک