سرپرست فرمانداری فومن:

50 درصد از تصادفات شهرستان مربوط به جاده ماسوله است

50 درصد از تصادفات شهرستان مربوط به جاده ماسوله است به گزارش خرید و فروش حیوان خانگی سرپرست فرمانداری فومن اظهار داشت: علت پنجاه درصد از تصادفات جاده ای شهرستان فومن مربوط به جاده ماسوله است.


به گزارش خرید و فروش حیوان خانگی به نقل از ایسنا، حمید رضایی در جلسه شورای ترافیك شهرستان فومن با اشاره به اینكه آمارهای دریافتی نشان داده است 50 درصد از تصادفات و خسارات جاده ای شهرستان در راه جاده فومن به ماسوله است، اظهار داشت: اقدامات لازم جهت كاهش تصادفات و تلافات این جاده در دستور كار قرار گیرد.
وی با اشاره به اینكه در ایام پایانی فصل تابستان، شهرستان فومن میزبان حضور پرشمار گردشگران بوده است، اضافه كرد: اقدامات صورت گرفته لازم جهت افزایش ایمنی جاده ای برای شهروندان و مسافران در منطقه گردشكری فومن شایسته تقدیر است.
سرپرست فرمانداری فومن بر اجرای اقدامات فرهنگی جهت كاهش تخلقات و تصادفات جاده ای اصرار كرد و اظهار داشت: بالغ بر 20مدرسه ابتدایی در راه راه های جاده ای قرار دارند كه باید مورد آموزش های لازم قرار بگیرند.
وی اشاره كرد: اهدای كلاه ایمنی و آموزش موتورسواران در بخش سردار جنگل همچون اقدامات موثر در كاهش تصادفات این منطقه بوده است.
رضایی با اشاره به اینكه عدم رعایت سرعت مجاز از مهم ترین عامل تصادفات جاده ای در منطقه ماسوله است، اظهار نمود: نصب سرعت گیر در نقاط مشخص به رفع این معضل كمك خواهدنمود.
سرپرست فرمانداری فومن با تاكید بر اینكه اعضای شورای ترافیك در جهت كاهش خسارات و تصادفات تصمیم گیری می كند، افزود: هر نقطه ای كه نیاز به نصب سرعت گیر دارد باید با رعایت نكات قانونی در دستور كار قرار گیرد.
رضایی به بی توجهی بعضی از اعضا شورای ترافیك شهرستان به مصوبات این شورا اشاره نمود و اضافه كرد: خیلی از مشكلات ترافیكی در فومن به دلیل عدم اجرای وظایف قانونی توسط بعضی از ادارات است.
سرپرست فرمانداری فومن، اتلاف وقت شهروندان را در ترافیك مصداق بارز نقض حقوق شهروندی دانست و اظهار داشت: نصب علائم آگهی دهنده، زیباسازی فضای شهری و ساماندهی ایستگاه تاكسی شهرستان در دستور كار قرار گیرد.
منبع:

1398/07/03
20:30:07
5.0 / 5
4741
تگهای خبر: آموزش , جنگل , دام , دریا
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۴ بعلاوه ۲
خرید و فروش حیوان خانگی خرید و فروش حیوان خانگی
petfind.ir - حقوق مادی و معنوی سایت خرید و فروش حیوان خانگی محفوظ است

خرید و فروش حیوان خانگی

انواع حیوانات خانگی و لوازم و خوراک