خیز شهرداری برای تعویض كاتالیست تاكسی ها، یارانه 4 میلیونی و تخفیف 20 درصدی برای داوطلبان

خیز شهرداری برای تعویض كاتالیست تاكسی ها، یارانه 4 میلیونی و تخفیف 20 درصدی برای داوطلبان به گزارش خرید و فروش حیوان خانگی مدیرعامل سازمان تاكسیرانی شهر تهران با بیان اسامی مراكز تعویض كاتالیست تاكسی ها اعلام نمود كه در صورت تعویض این قطعه، رانندگان تاكسی مشمول تخفیف 20درصدی در بهای خدمات می شوند.


علیرضا قنادان در گفتگو با ایسنا، در مورد طرح تعویض كاتالیست تاكسی ها با اشاره به اینكه كاتالیست نقش زیادی در كاهش آلایندگی هوا دارد چونكه سبب می شود، سه تركیب هیدروكربن ها، منوكسید كربن و اكسیدهای نیتروژن خارج شده از موتور؛ به تركیبات بی ضرر تبدیل گردد، اظهار داشت: كاتالیست نقش مهمی در كاهش آلودگی هوا دارد و به همین علت طرح تعویض آن در دستور كار شهرداری تهران قرار گرفته است.
وی با اشاره به اینكه به علت تردد بالای تاكسی ها و نقش آنها در كاهش یا افزایش آلایندگی هوا، تلاش داریم كاتالیست تاكسی را نوسازی نماییم اظهار داشت: با همراهی ستاد معاینه فنی، هر تاكسی كه به یكی از شش مركز مشخص شده، رجوع كند و به علت مشكلات ناشی از كاتالیست نتواند معاینه فنی برتر دریافت كند، مشمول تعویض كاتالیست می شود.
قنادان با اشاره به یارانه 400 هزار تومانی شهرداری برای تعویض كاتالیست تاكسی ها، اظهار داشت: برای رانندگان تاكسی كه احساس مسئولیت كرده و نسبت به تعویض كاتالیست خود اقدام نمایند، علاوه بر یارانه 400هزار تومانی، بسته به نوع خودرو، رانندگان مشمول دریافت تخفیف 20 درصدی در بهای خدمات هم می شوند و همینطور تلاش داریم در عرضه خدمات بیشتر همچون وام، دریافت قطعات و... این افراد در اولویت باشند.
مدیر عامل سازمان تاكسیرانی شهر تهران در مورد آدرس مراكز معاینه فنی هم اظهار داشت: مركز معاینه فنی چمران، شقایق، سراج، الغدیر، آبشناسان و نیایش برای تست كاتالیست تاكسی ها انتخاب شدند.
1398/07/05
19:20:04
5.0 / 5
4757
تگهای خبر: آب , آلودگی , خدمات , دام
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۴ بعلاوه ۳
خرید و فروش حیوان خانگی خرید و فروش حیوان خانگی
petfind.ir - حقوق مادی و معنوی سایت خرید و فروش حیوان خانگی محفوظ است

خرید و فروش حیوان خانگی

انواع حیوانات خانگی و لوازم و خوراک