چوب بری های غیرمجاز، بلای جان درختان خرم دره،

۹۰ درصد چوب بری های خرم دره، غیرمجاز می باشد

۹۰ درصد چوب بری های خرم دره، غیرمجاز می باشد به گزارش خرید و فروش حیوان خانگی رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت خرم دره اظهار داشت: فعالیت 90 درصد چوب بری های این شهرستان كه بلای جان درختان شده اند، غیرمجاز می باشد.


فریدون كریمی در گفت و گو با ایسنا، با بیان این كه یكی از خاصیت هایی كه خرم دره را برای اسكان مسافران قابل توجه كرده، آب و هوا، محیط زیست و منابع طبیعی منحصر به فرد این شهرستان است، اظهار نمود: این مواهب خدادادی در حوزه گردشگری شهرستان بسیار موثر بوده است.
وی با اشاره به گسترش بی رویه چوب بری های غیرمجاز در خرم دره، اشاره كرد: همه این چوب بری ها شناسایی شده و به همه آنها اختیارات لازم داده شده است اما متاسفانه به جز چند نفر مابقی افراد توجهی به این اخطارها نكرده اند.
كریمی با تاكید بر این كه ۹۰ درصد چوب بری های شهرستان غیرمجاز هستند، تصریح كرد: ۸۰ درصد این چوب برها نیز دارای شغل دیگری هستند كه فقط به دنبال منفعت طلبی در این حوزه هستند.
وی با تاكید بر این كه برای فائق آمدن بر این مشكل باید كمیته با حضور مسئولان مرتبط تشكیل گردد، اظهار نمود: متاسفانه روزانه شاهد حمل بار چوب از شهرستان هستیم كه مقصد اغلب این چوب ها نیز شهرهای شمالی كشور است كه این امر نیز به نوبه خود نظارت های بیشتری را می طلبد.
منبع:

1398/07/08
20:59:35
5.0 / 5
4764
تگهای خبر: آب , طب , محیط زیست , منابع
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۹ بعلاوه ۴
خرید و فروش حیوان خانگی خرید و فروش حیوان خانگی
petfind.ir - حقوق مادی و معنوی سایت خرید و فروش حیوان خانگی محفوظ است

خرید و فروش حیوان خانگی

انواع حیوانات خانگی و لوازم و خوراک