رییس پلیس مهاجرت و گذرنامه ناجا اعلام داد

نحوه صدور گذرنامه زیارتی موقت، افزایش ساعات كار پلیس بعلاوه ۱۰ برای اربعین

نحوه صدور گذرنامه زیارتی موقت، افزایش ساعات كار پلیس بعلاوه ۱۰ برای اربعین خرید و فروش حیوان خانگی: رئیس پلیس مهاجرت و گذرنامه ناجا از افزایش ساعات كار دفاتر پلیس به علاوه 10 و پلیس مهاجرت در روزهای اربعین خبرداد.


به گزارش خرید و فروش حیوان خانگی به نقل از ایسنا، سرهنگ محمدرضا طبایی در پاسخ به پرسش ایسنا در مورد شیوه صدور گذرنامه زیارتی موقت اظهار داشت: صدور این گذرنامه از روز گذشته تحت عنوان برگ تردد اربعین شروع شده است و فردی كه قصد سفر به كشور عراق برای زیارت اربعین را داشته باشد با مراجعه به پلیس به علاوه 10 درخواست خودرا ثبت خواهدنمود و برگ تردد برای این فرد بلاعوض صادر و ارسال خواهد شد.
وی اضافه كرد: گذرنامه این فرد نیز با دریافت هزینه و بعد از ایام اربعین برایش ارسال خواهد شد.
طبایی درباره ساعت كار دفاتر پلیس مهاجرت و گذرنامه اظهار داشت: در این ایام دفاتر پلیس مهاجرت و گذرنامه موظفند تا زمان بازگشت متقاضیان در محل حاضر بوده و مبادرت به ارائه خدمات كنند. دفاتر پلیس به علاوه 10 نیز تا ساعت 20 فعال بوده و موظفند كه كار مردم در حوزه گذرنامه را انجام دهند.
سرهنگ طبایی دلیل چاپ برگه گذر موقت را افزایش شمار متقاضیان اعلام نمود و اظهار داشت: به تمام فرودگاه ها و پایانه های كشور عراق اعلام شده كه این برگه را بپذیرند و مشكلی در این خصوص وجود ندارد.
وی در مورد حداقل اعتبارگذرنامه برای سفر عراق نیز اظهار داشت: به دارندگان گذرنامه ای كه دارای اعتبار شامل شش ماه و سه ماه و... باشد اجازه خروج داده خواهد شد.
منبع:

1398/07/09
14:27:09
5.0 / 5
4364
تگهای خبر: ثبت , خدمات , دریا , دما
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۹ بعلاوه ۲
خرید و فروش حیوان خانگی خرید و فروش حیوان خانگی
petfind.ir - حقوق مادی و معنوی سایت خرید و فروش حیوان خانگی محفوظ است

خرید و فروش حیوان خانگی

انواع حیوانات خانگی و لوازم و خوراک