استاندار تهران خبر داد

اختتام واگذاری مسكن مهر به متقاضیان در سال آینده

اختتام واگذاری مسكن مهر به متقاضیان در سال آینده خرید و فروش حیوان خانگی: استاندار تهران از واگذاری یكصد درصدی واحدهای مسكن مهر تا سال 1399 آگاهی داد.


به گزارش خرید و فروش حیوان خانگی به نقل از ایسنا، انوشیروان محسنی بند پی درانتها هفتاد و پنجمین جلسه شورای مسكن استان تهران در تشریح مصوبات این جلسه اظهار داشت: در این نشست بررسی معضلات و مشكلات زیرساختی مسكن مهر در سطح استان تهران خصوصاً برای معلولین در دستور كار قرار گرفت كه خوشبختانه تصمیمات خوبی در جهت تسریع واگذاری این واحدها اتخاذ شد.
وی اضافه كرد: مقرر شد سازمان آب و فاضلاب نسبت به تامین انشعاب واحدهای مسكن مهر پردیس در اسرع وقت اقدام نماید و تامین زیرساخت ها نیز در حوزه برق صورت گیرد.
وی افزود: البته مدیران عامل شركت های توزیع و انتقال برق و یا نمایندگان آنها در جلسه امروز حضور نداشتند كه مقرر شد این مساله در نامه ای به وزیر نیرو اعلام گردد.
بندپی اظهار نمود: بی شك متقاضیان مسكن مهر از اقشار متوسط به پایین جامعه هستند كه تمام دارایی و سرمایه خودرا برای این مسكن ها داده اند پس نیاز است كه در جلساتی كه سوژه بررسی زیرساخت های مسكن مهر است حتما نمایندگان دستگاه های اجرایی حضور داشته باشند.
استاندار تهران در بخش دیگری از صحبت های خود با اشاره به اینكه در پرند در حوزه زیرساخت های برق 40 درصد كار انجام شده و 60 درصد باقیمانده است اضافه كرد: باید در اسرع وقت نسبت به تامین برق در این محدوده اقدام گردد. در پردیس با عنایت به همكاری هایی كه توسط دستگاه های اجرایی انجام شده است كار به خوبی پیشرفته است، در اندیشه نیز مشكلی نداریم.
وی اشاره كرد: در شهرستان پیشوا و مسكن مهر معلولین، برای 250 واحد قرارداد سه جانبه ای میان متقاضیان، پیمانكار و راه و شهرسازی بسته شده كه متاسفانه پیمانكار در این پروژه حاضر به واگذاری نشده است. بر همین مبنا مقرر شد كه توسط محاكم قضایی و شورای تامین شهرستان، پیمانكار ملزم به واگذاری این واحدها شود.
به گفته بندپی، 125 واحد در پرند نیز متعلق به معلولین بهزیستی بود كه تاكید شد این واحدها تا اختتام مهر امسال به متقاضیان واگذار شود.
استاندار تهران درباب زمان واگذاری كامل مسكن های مهر به متقاضیان در سطح استان تهران اظهار داشت: هم اكنون در اندیشه 100 درصد واحدهای مسكن مهر تحویل متقاضیان شده، در پرند 77 درصد، در پردیس 43 درصد و واحدهای در اختیار راه و شهرسازی نیز تا 91 درصد تحویل متقاضیان شده، بدین سان به صورت میانگین در استان تهران 76 درصد واحدهای مسكن مهر تحویل متقاضیان شده و تا آخر سال جاری متوسط تحویل این واحدها به 90 درصد می رسد و پیش بینی می نماییم در سال 99، 100 درصد این واحدها به متقاضیان تحویل داده شود.
منبع:

1398/07/09
22:50:51
5.0 / 5
4536
تگهای خبر: آب , دام , شركت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۹ بعلاوه ۴
خرید و فروش حیوان خانگی خرید و فروش حیوان خانگی
petfind.ir - حقوق مادی و معنوی سایت خرید و فروش حیوان خانگی محفوظ است

خرید و فروش حیوان خانگی

انواع حیوانات خانگی و لوازم و خوراک