مدیرعامل شهربان و حریم بان خبر داد

انجام 103 هزار ماموریت شهربان در شهریورماه 98

انجام 103 هزار ماموریت شهربان در شهریورماه 98 خرید و فروش حیوان خانگی: مدیرعامل شهربان و حریم بان شهرداری تهران از انجام 103 هزار عملیات و ماموریت تخصصی در حوزه شهر، حریم و معبر با همكاری شهرداری های مناطق و نواحی پایتخت در شهریورماه 98 آگاهی داد.


سید امیر فتاحیان در گفت و گو با ایسنا، در تشریح آخرین ماموریت های شركت شهربان حریم بان شهرداری تهران اظهار داشت: در شهریور ۹۸، با همكاری شهربان و شهرداری های مناطق و نواحی، تعداد ۱۰۳ هزار و ۶۶۹ عملیات و ماموریت تخصصی در نواحی ۱۲۲ گانه پایتخت انجام شده است.
وی ادامه داد: از این تعداد ماموریت، ۶۷ هزار و ۷۵۲ مورد مربوط به ماموریت های تخصصی حوزه ساخت و ساز شهری، تعداد ۸ هزار و ۱۸ ماموریت مربوط به رفع تخلف و صیانت از حریم تهران و تعداد ۲۷ هزار و ۸۹۹ مورد مربوط به رفع سدمعبر و تسهیل رفت و آمد شهروندان است.
وی افزود: ماموریت های شهربان در چارچوب فعالیت های تخصصی در حوزه شهری همچون نظارت بر ساخت و ساز، پیشگیری و رفع تخلفات ساخت و ساز، صیانت از شهر و حریم و حفاظت از معابر عمومی توسط شهربانان، حریم بانان و معبربانان انجام می شود و شهروندان می توانند با مشاهده هرگونه تخلف در حوزه های ساخت و ساز در شهر تهران، تخلف در حریم پایتخت و تخلف در معابر عمومی به سامانه ۱۳۷ شهرداری تهران اعلام گزارش كنند.
منبع:

1398/07/11
12:00:15
5.0 / 5
3963
تگهای خبر: حفاظت , دام , شركت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۵ بعلاوه ۵
خرید و فروش حیوان خانگی خرید و فروش حیوان خانگی
petfind.ir - حقوق مادی و معنوی سایت خرید و فروش حیوان خانگی محفوظ است

خرید و فروش حیوان خانگی

انواع حیوانات خانگی و لوازم و خوراک