گستردگی غیرقابل تصور تجارت حیات وحش

گستردگی غیرقابل تصور تجارت حیات وحش به گزارش خرید و فروش حیوان خانگی نتایج یك بررسی نشان می دهد: تجارت حیات وحش در جهان از آنچه تصور می شود گسترده تر است.به گزارش خرید و فروش حیوان خانگی به نقل از ایسنا، در این بررسی آمده است: از هر پنج گونه مهره دار روی زمین حداقل یك مورد از آنها در بازارهای تجارت حیات وحش خرید و فروش می شوند.

گروهی از محققان دانشگاهی در آمریكا و انگلیس با بررسی اطلاعات موجود در مورد انواعی از گونه های جانوری آمارهای به دست آمده در مورد تجارت حیات وحش را حیرت آور خواندند. آنان تاكید نمودند كه آمارهای فعلی ۵۰ درصد بیشتر از برآوردهایی است كه قبل از آن اعلام شده است.

تجارت حیات وحش همچون خرید و فروش عاج از علل اصلی انقراض گونه های جانوری در كنار تصرف اراضی و از بین رفتن زیستگاه های گونه های جانوری است.

به گفته محققان كانون های اصلی تجارت پرندگان، پستانداران، خزندگان و دوزیستان در مناطقی همچون كوه های آند، جنگل های آمازون، جنوب شرق آسیا و استرالیا بشمار می رود.

به گزارش خرید و فروش حیوان خانگی به نقل از شبكه خبری بی بی سی، بررسی ها نشان داده است حدود ۵۵۷۹ گونه جانوری همچون ۱۸ درصد مهره داران هم اكنون در سراسر جهان خرید و فروش می شوند همینطور ۳۱۶۹ گونه دیگر در معرض خطر هستند كه در مجموع تعداد آنها به حدود ۸۷۷۵ گونه می رسد.
1398/07/12
14:11:23
5.0 / 5
4845
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۸ بعلاوه ۳
خرید و فروش حیوان خانگی خرید و فروش حیوان خانگی
petfind.ir - حقوق مادی و معنوی سایت خرید و فروش حیوان خانگی محفوظ است

خرید و فروش حیوان خانگی

انواع حیوانات خانگی و لوازم و خوراک