برقراری كیفیت هوای نامطلوب در تهران طی روزهای پایانی هفته

برقراری كیفیت هوای نامطلوب در تهران طی روزهای پایانی هفته خرید و فروش حیوان خانگی: برمبنای اعلام شركت كنترل كیفیت هوای تهران، حاكمیت جو آرام و افزایش نسبی غلظت آلاینده ها، برقراری وضعیت نامطلوب كیفیت هوا در مناطق پرتردد تهران طی امروز و فردا (17 و 18 مهر) را به دنبال دارد.به گزارش خرید و فروش حیوان خانگی به نقل از ایسنا، پیش بینی های انجام شده در شركت كنترل كیفیت هوای شهر تهران نشان دهنده افزایش موقتی غلظت آلاینده ها طی بامداد امروز (۱۷ مهر) به سبب ازدیاد تردد خودرو ها و برقراری جو نسبتاً آرام است.

به تدریج با رشد ناپایداری و افزایش سرعت باد از سمت غرب شهر تهران، شرایط برای پراكندگی آلاینده ها فراهم می شود اما در بعضی مناطق مستعد احتمال گسیل گرد و خاك دور از انتظار نیست.

با كاهش سرعت باد در بعد ازظهر امروز (۱۷ مهر) رشد ابر و افزایش دما پیش بینی می شود همین طور كاهش میزان ناپایداری و افزایش حجم ترافیك در بعضی ساعات امشب افزایش نسبی غلظت آلاینده ها و كاهش كیفیت هوا در مناطق پرتردد را به دنبال دارد.

تداوم این وضعیت جوی تا بامداد فردا (۱۸ مهر) تجمع موقتی آلاینده ها در مناطق پرتردد و كاهش كیفیت هوا را به دنبال دارد همین طور با تداوم حاكمیت جو آرام طی فردا همراه با كاهش دما شرایط برای پراكندگی آلاینده ها محدود می شود و وضعیت نامطلوب كیفیت هوا در مناطق پرتردد ادامه دارد.

طی فردا شب نیز افزایش حجم ترافیك در بیشتر مناطق پایتخت افزایش غلظت ذرات معلق را به دنبال دارد و پیش بینی می شود كه كیفیت هوا در شرایط ناسالم برای گروه های حساس قرار بگیرد.

بر اساس اطلاعات شركت كنترل كیفیت هوای تهران، كیفیت هوای ۲۴ ساعت گذشته پایتخت منتهی به ۸ بامداد امروز با میانگین ۸۸ در شرایط سالم قرار داشت و كیفیت هوای الان نیز با میانگین ۷۴ همچنان در شرایط سالم می باشد.

منبع:

1398/07/17
14:21:25
5.0 / 5
4491
تگهای خبر: دام , دما , شركت , كیفیت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۷ بعلاوه ۲
خرید و فروش حیوان خانگی خرید و فروش حیوان خانگی
petfind.ir - حقوق مادی و معنوی سایت خرید و فروش حیوان خانگی محفوظ است

خرید و فروش حیوان خانگی

انواع حیوانات خانگی و لوازم و خوراک