كاهش كیفیت هوای تهران در ایام پایانی هفته

كاهش كیفیت هوای تهران در ایام پایانی هفته خرید و فروش حیوان خانگی: برمبنای اعلام شركت كنترل كیفیت هوای تهران افزایش موقتی غلظت آلاینده ها طی امروز و فردا (1 و 2 آبان) كیفیت هوای پایتخت را تحت تاثیر قرار می دهد و در بعضی ساعات هوای تهران در شرایط ناسالم برای گروه های حساس قرار می گیرد.به گزارش خرید و فروش حیوان خانگی به نقل از ایسنا، پیش بینی های انجام شده در شركت كنترل كیفیت هوای شهر تهران نشان دهنده افزایش موقتی غلظت آلاینده ها طی برخی ساعات بامداد امروز (۱ آبان) به سبب ازدیاد تردد خودرو ها و سرعت كم باد است. هرچند با عنایت به برقراری شرایط جوی مساعدتر در اولین ساعات امروز نسبت به روز گذشته غلظت آلاینده ها میزان كمتری خواهند داشت.

با ناپایداری های جوی حاكم در طول روز، رشد ابر همراه با بارش پراكنده باران و گاهی وزش باد در بعضی ساعات بعد ازظهر، بطور موقت از غلظت آلاینده ها كم می شود اما به تدریج با افزایش حجم ترافیك در بعضی ساعات امشب همراه با تداوم بارش های پراكنده و كاهش سرعت باد طی برخی ساعات افزایش نسبی در غلظت آلاینده ها مشاهده می شود و كاهش كیفیت هوا در مناطق پرتردد دور از انتظار نیست.

تداوم این وضعیت جوی تا فردا (۲ آبان) شرایط را برای تجمع موقتی آلاینده ها در بعضی ساعات بامداد خصوصاً در مناطق پرتردد فراهم می آورد و برقراری شرایط ناسالم خصوصاً برای گروه های حساس در این مناطق پیش بینی می شود.

افزایش میزان ابر همراه با بارش پراكنده در بعضی ساعات بعد ازظهر با افزایش موقتی غلظت آلاینده ها هم راه است هرچند با احتمال افزایش سرعت باد در اواخر وقت فردا (۲ آبان) شرایط برای پراكندگی آلاینده ها فراهم می شود و شاهد بهبود كیفیت هوا در بیشتر مناطق خواهیم بود.

بر اساس اطلاعات شركت كنترل كیفیت هوای تهران، كیفیت هوای ۲۴ ساعت گذشته پایتخت منتهی به ۸ بامداد امروز با میانگین ۶۶ در شرایط سالم قرار داشت و كیفیت هوای الان نیز با میانگین ۷۸ همچنان در شرایط سالم می باشد.

منبع:

1398/08/02
19:04:51
5.0 / 5
4645
تگهای خبر: آب , بارش , شركت , كیفیت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۵
خرید و فروش حیوان خانگی خرید و فروش حیوان خانگی
petfind.ir - حقوق مادی و معنوی سایت خرید و فروش حیوان خانگی محفوظ است

خرید و فروش حیوان خانگی

انواع حیوانات خانگی و لوازم و خوراک