دستاوردهای پژوهشگاه زیست فناوری در حوزه ژنتیك انسانی

دستاوردهای پژوهشگاه زیست فناوری در حوزه ژنتیك انسانی به گزارش خرید و فروش حیوان خانگی معاون پژوهشی پژوهشگاه ملی ژنتیك و زیست فناوری راه اندازی كلینیك ژنتیك را همچون اقدامات این پژوهشگاه در حوزه توسعه ژنتیك انسانی دانست و اظهار داشت: در این كلینیك روش های تشخیص پیش از تولد و بیماری های ژنتیكی ارائه می شود.


به گزارش خرید و فروش حیوان خانگی به نقل از ایسنا دكتر صنعتی در اولین سمپوزیوم بین المللی ژنتیك پزشكی كه امروز در پژوهشگاه ملی مهندسی ژنتیك و زیست فناوری برگزار شد، توسعه علم بیولوژیك و ژنتیك نوین را یكی از ماموریت های این پژوهشگاه نام برد و اضافه كرد: تحقیقات در زمینه ژنتیك انسانی یكی از زمینه های تحقیقاتی این پژوهشگاه است و حاصل آن تولید علم در سطح بین المللی و كاربرد در سطح ملی است.
وی راه اندازی كلینیك ژنتیك را از دیگر دستاوردهای تحقیقاتی پژوهشگاه در حوزه ژنتیك انسانی ذكر كرد و تصریح كرد: در این كلینیك روش های درمانی و تشخیصی ژنتیكی و مولكولی، گروه های ناقلین و تشخیص های پیش از تولد ارائه می شود.
صنعتی، برگزاری دوره های آموزشی در حوزه های در رابطه با مهندسی ژنتیك را از دیگر اقدامات این مركز تحقیقاتی دانست و تصریح كرد: حاصل برگزاری این دوره ها ارائه روش های ژنتیك تشخیصی و تحقیقاتی و تولید داروهای بیوتكنولوژی از طرف شركت كنندگان است.
معاون پژوهشی پژوهشگاه ملی ژنتیك و زیست فناوری ابراز امیدواری كرد كه برگزاری این سمپوزیوم گامی در جهت تبادل اطلاعات میان پژوهشگران باشد.
منبع:

1398/08/18
14:55:50
5.0 / 5
4553
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۹ بعلاوه ۴
خرید و فروش حیوان خانگی خرید و فروش حیوان خانگی
petfind.ir - حقوق مادی و معنوی سایت خرید و فروش حیوان خانگی محفوظ است

خرید و فروش حیوان خانگی

انواع حیوانات خانگی و لوازم و خوراک