تداوم ممنوعیت ترافیكی ورود و تردد كامیون ها در تهران

تداوم ممنوعیت ترافیكی ورود و تردد كامیون ها در تهران خرید و فروش حیوان خانگی: رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ از اختتام طرح ترافیكی زوج و فرد از منازل آگاهی داد و در عین حال اظهار داشت كه ورود و تردد كامیون ها در شهر تهران ممنوع می باشد.


سردار محمدرضا مهماندار در گفت و گو با ایسنا گفت: با عنایت به مصوبه كمیته اضطرار آلودگی هوا امشب هم مانند دو شب گذشته ورود و تردد كامیون ها در محدوده شهر تهران ممنوعست و ماموران پلیس با آن برخورد خواهند كرد.
وی افزود: از شهروندان نیز می خواهیم كه اگر كامیونی را در حال در تردد در معابر داخلی شهر یا در حالت روشن و تخلیه و بارگیری دیدند، سوژه را به پلیس اطلاع دهند.
رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ همین طور از اتمام محدودیت ترافیكی طرح زوج و فرد از در منازل آگاهی داد و اظهار داشت: این محدودیت كه به تصمیم مصوبه كمیته اضطرار آلودگی هوا و به منظور كاهش آلودگی هوای پایتخت اجرا شده بود از ساعت ۱۸ روز گذشته به انتها رسیده است و تمامی خودرو ها می توانند در شهر تردد كنند. البته محدودیت های ترافیكی همیشگی یعنی طرح ترافیك و محدوده ترافیكی كاهش آلودگی هوا از ساعت ۶: ۳۰ تا ۱۸ وجود دارد و تردد غیرمجاز در آن ثبت می شود.
منبع:

1398/09/10
20:55:42
5.0 / 5
4350
تگهای خبر: آلودگی , ثبت , هوا
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۶ بعلاوه ۳
خرید و فروش حیوان خانگی خرید و فروش حیوان خانگی
petfind.ir - حقوق مادی و معنوی سایت خرید و فروش حیوان خانگی محفوظ است

خرید و فروش حیوان خانگی

انواع حیوانات خانگی و لوازم و خوراک