برگزاری جشنواره یلدای شهروند برای كمك به موسسه محك

برگزاری جشنواره یلدای شهروند برای كمك به موسسه محك به گزارش خرید و فروش حیوان خانگی مدیرعامل شركت شهروند از برگزاری جشنواره شب یلدا از تاریخ 20 آذر لغایت ششم دیماه در فروشگاه های شهروند آگاهی داد و اظهار داشت: یك درصد از سود فروش این جشنواره در امتداد تحقق مسئولیت های اجتماعی این شركت به موسسه محك اهداء می شود.


به گزارش خرید و فروش حیوان خانگی به نقل از ایسنا، سریع القلم در نشست خبری امروز یكشنبه در تشریح برگزاری جشنواره شب یلدای مجموعه فروشگاه های شهروند و آنچه كه از سود فروش این جشنواره به موسسه محك اهدا می شود، اظهار داشت: طی سال مجموعه شهروند چند كمپین تخفیفی و مردمی اجرا می كند كه همچون آنها می توان به كمپین جشنواره شب یلدا اشاره نمود.
وی ادامه داد: امسال با هماهنگی موسسه محك تفاهم نامه ای منعقد شد كه در امتداد آن از 20 آذر ماه لغایت ششم دیماه سال جاری یعنی در مدت 16 روز جشنواره مشتركی با هدف پشتیبانی از كودكان مبتلا به سرطان اجرا می گردد.
وی افزود: مجموعه شركت شهروند در امتداد تحقق مسئولیت های اجتماعی خود و همین طور تاكید شهردار تهران در خصوص حمایت و كمك به كارهای خیرخواهانه دست به چنین اقدامی زده است و به صورت مشترك با موسسه محك این جشنواره را در مدت 16 روز برگزار می نماید و یك درصد از سود فروش خودرا درانتها این جشنواره به موسسه محك اهدا می كند.
مدیرعامل شركت شهروند اشاره كرد: ما در برگزاری این جشنواره هیچ فشاری به تامین كنندگان و شركای تجاری خود نیاوردیم اما همه آنها را در جریان اجرای این اقدام گذاشتیم تا اگر خودشان تمایل داشتند در این جشنواره كمك كنند. همین طور در روابط عمومی شركت شهروند ابتكاری انجام شد كه ماكت های دارویی در چارچوب 2000 تومان، 5000 تومان و 10 هزار تومانی با باركد در مقابل دیدگان مشتریان فروشگاه قرار می گیرد تا شهروندان داوطلبانه بتوانند با خرید هر یك از این اقلام به موسسه محك كمك كنند. تمامی این كمك ها به صورت شفاف در فاكتورها منعكس می شود.
سریع القلم افزود: مردم در جشنواره شب یلدا همانند سال های گذشته خرید عادی خودرا با تخفیفات تعیین شده دریافت می كنند و هر چقدر كه شهروندان خرید كنند نهایتا یك درصد از سود فروش كالاها كه متعلق به شهروند است به موسسه محك پرداخت می شود. در نتیجه هر چه مردم در این جشنواره بیشتر خرید كنند در این فعالیت خیرخواهانه شریك خواهند بود.
وی افزود: فروش شركت شهروند برمبنای پیش بینی سال های گذشته افزوده می شود و در این 16 روز فروش قابل توجهی خواهیم داشت. امیدواریم عدد خوبی از این محل جمع آوری شود و در مراسمی با حضور شهردار تهران به موسسه محك اهداء شود.
وی اشاره كرد: ما تا آخر سال جاری دو كمپین دیگر برای دهه فجر و نوروز خواهیم داشت كه تلاش می نماییم با طراحی و ستاندن مجوزهای لازم در این كمپین ها نیز شاهد تحقق امور خیرخواهانه باشیم.
به گزارش خرید و فروش حیوان خانگی به نقل از ایسنا، در ادامه این جلسه احمدیان مدیر موسسه محك نیز با اشاره به برگزاری این كمپین اظهار داشت: برنامه مشتركی میان شهروند و موسسه خیریه محك شكل گرفته كه در واقع ابتكار عمل شركت شهروند برای انجام یك كار خیرخواهانه بوده است كه بی شك این كار قابل تقدیر است.
وی ادامه داد: این جشنواره به مناسبت شب یلدا انجام می شود و قسمتی از سود فروش آن به مسئله درمان كودكان مبتلا به سرطان اختصاص پیدا می كند به ترتیب شهروند در ارائه خدمات اصلی خود به شهروندان به پدیده های اجتماعی شهری توجه خواهد داشت و این كار اساسا در حوزه تحقق مسئولیت های اجتماعی این شركت خواهد بود.
وی افزود: یك شركت تجاری با انجام این اقدامات در حقیقت به جامعه ای كه در آن حضور دارد توجه می كند. سوژه ارزشمندی كه امیدوارم سرتاسر شهر تسری پیدا كند.
مدیر موسسه محك در تشریح اقدامات این موسسه نیز اظهار داشت: این موسسه بعنوان یك سازمان مردم نهاد ایرانی هم اكنون بالغ بر 19 هزار كودك مبتلا به سرطان در كشور را تحت حمایت خود دارد و هزینه های درمان، خدمات روانشناسی، ایاب ذهاب و... آنها را با اتكاء به كمك های مردمی پرداخت كند.
وی افزود: موسسه محك در طول فعالیت 28 ساله خود 32 هزار پرونده تشكیل داده و به همین تعداد كودكان مبتلا به سرطان را تحت حمایت های درمانی قرار داده است. هم اكنون 19 هزار كودك تحت حمایت موسسه هستند و از سال 70 تا به امروز حتی یك روز درمان این كودكان متوقف نشده و بی شك در هر شرایطی درمان آنها باید ادامه پیدا كند.
منبع:

1398/09/17
21:21:52
5.0 / 5
4700
تگهای خبر: خدمات , خرید , دام , دریا
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۱ بعلاوه ۳
خرید و فروش حیوان خانگی خرید و فروش حیوان خانگی
petfind.ir - حقوق مادی و معنوی سایت خرید و فروش حیوان خانگی محفوظ است

خرید و فروش حیوان خانگی

انواع حیوانات خانگی و لوازم و خوراک