دستگیری مردی كه با لباس پلیس میلیونر شد

دستگیری مردی كه با لباس پلیس میلیونر شد خرید و فروش حیوان خانگی: مردی كه در پوشش سرگرد پلیس راهنمایی و رانندگی مبادرت به اخاذی بیشتر از یك میلیارد ریال از شهروندان كرده بود، دستگیر شد.


به گزارش خرید و فروش حیوان خانگی به نقل از ایسنا، در تاریخ 24 شهریورماه امسال ماموران دژبان ناجا در یكی از خیابان های جنوب تهران متوجه فردی كه لباس كاركنان پلیس راهور را با درجه سرگردی بر تن كرده بود، شده و رفتار این فرد را تحت نظر قرارداده و متوجه شدند كه این فرد در حال جریمه كردن خودروی شهروندان است اما جریمه را نقدا دریافت می كند. در همین راستا نیز به این فرد نزدیك شده و مدارك شناسایی اش را درخواست نمودند.
با نزدیك شدن ماموران به این فرد، مشاهده شد كه لباس او با لباس فرم كاركنان پلیس راهور نیز تفاوت داشته و یك پیراهن مردانه سفید است. بعد از تقاضای مدارك نیز این فرد اعلام نمود كه مداركش را به همراه نداشته كه در همین راستا او دستگیر شد، اما در حین انتقال به كلانتری فرار كرد، اما خودروی این فرد توقیف شده و به كلانتری 179 خلیج تحویل و بعد از تشكیل پرونده برای شناسایی به پلیس آگاهی ارجاع شد.

در ادامه در بازرسی از خودروی متهم تعداد زیادی گواهینامه افراد مختلف كشف و با دعوت از آنان مشخص شد كه این رانندگان وجوه مختلفی را به متهم پرداخت كرده اند تا كار آنها را در راهور انجام دهد. كارآگاهان هویت این فرد به نام «سعید» را شناسایی نمودند و در تحقیقات پلیسی مشخص شد كه متهم قبل از این نیز با به جرم های سرقت مسلحانه، غصب عناوین و كلاهبرداری دستگیر شده است.
با هماهنگی های قضائی تیمی از كارآگاهان اداره پنجم به مخفیگاه وی اعزام شدند و او را دستگیر كردند. متهم در همان بدو ورود به پلیس آگاهی به جرم خود اعتراف كرد و ادعا نمود كه در تهران و قم با پوشش افسر راهور تردد می كرده و خودرا رئیس ستاد ترخیص، كارشناس ایران خودرو از راهور یا سرگرد شاغل در پلیس راهور معرفی میكرده و به بهانه هایی همچون فروش خودروی سهمیه ای، استخدام در ستاد ترخیص، كم كردن جریمه و ستاندن گواهینامه و جواز ساخت منزل و... از مردم مبالغ زیادی پول دریافت می كرده است.
متهم در ادامه اظهاراتش نیز گفت با وجود داشتن همسر و سه فرزند، چند ماه پیش تحت عنوان سرگرد راهور با خانم جوانی ازدواج كرده و وی و خانواده اش را فریب داده و از باجناق، خواهر همسر و همسایه ها و هر فردی كه احساس می كرده می شود با كلاهبرداری مبالغی پول از او گرفت پول دریافت می كرده است.

درانتها مركز اطلاع رسانی پلیس آگاهی با تایید این خبر اعلام نمود كه تا كنون 10 تن از شاكیان به پلیس آگاهی دعوت و در مواجهه حضوری متهم را شناسایی كرده اند. همین طور متهم از مال باختگان بالغ بر یك میلیارد و 500 میلیون ریال اخاذی كرده است و با دستور دادیار شعبه 7دادسرای ناحیه 34 روانه زندان شده است.
منبع:

1398/09/20
21:26:56
5.0 / 5
4922
تگهای خبر: دام , دریا , فروش
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۳ بعلاوه ۴
خرید و فروش حیوان خانگی خرید و فروش حیوان خانگی
petfind.ir - حقوق مادی و معنوی سایت خرید و فروش حیوان خانگی محفوظ است

خرید و فروش حیوان خانگی

انواع حیوانات خانگی و لوازم و خوراک