هوای پایتخت سالم شد

هوای پایتخت سالم شد به گزارش خرید و فروش حیوان خانگی بر مبنای اعلام شركت كنترل كیفیت هوای تهران، امروز (۲۶ آذر ماه) به علت وزش باد و بارش باران از میزان غلظت ذرات معلق كاسته شده است و هوای الان پایتخت در شرایط سالم می باشد. با این وجود كیفیت هوا در بیشتر مناطق در وضعیت ناسالم برای گروه های حساس قرار می گیرد.به گزارش خرید و فروش حیوان خانگی به نقل از ایسنا براساس پیشبینی های انجام شده در شركت كنترل كیفیت هوا، با تداوم بارش و كاهش سرعت باد در طول روز شرایط برای پراكندگی آلاینده ها محدود می شود و انتظار می رود در مناطق پرتردد كیفیت هوا در وضعیت نامطلوب باقی بماند.

كاهش میزان ناپایداری جوی همراه با افزایش ترافیك شبانگاهی شهر تهران باعث افزایش غلظت ذرات معلق و كاهش كیفیت هوا در بیشتر مناطق پیشبینی می شود. هر چند نسبت به شب گذشته از شدت كمتری برخوردار خواهد بود.

وزش باد از اولین ساعات فردا (۲۷ آذر ماه) سبب پراكندگی آلاینده ها از سطح شهر تهران خواهد شد و شاهد بهبود كیفیت هوا خواهیم بود. باآنكه درمناطق پرتردد برقراری شرایط ناسالم برای گروه های حساس پیشبینی می شود.

رفته رفته با كاهش ابرناكی و گاهی وزش باد در بعضی ساعات بعدازظهر فردا ( ۲۷ آذرماه) برقراری شرایط مطلوب كیفیت هوا در بیشتر مناطق دور از انتظار نخواهد بود. در ساعات اوج ترافیك شامگاهی فردا (۲۷ آذرماه) احتمال می رود كیفیت هوا در بیشتر مناطق پایتخت در وضعیت نامطلوب قرار بگیرد، هرچند با وزش نسبی باد در اواخر وقت فردا (۲۷ آذر ماه) تا حدودی از غلظت آلاینده ها كم می شود.

براساس اعلام شركت كنترل كیفیت هوای تهران میانگین كیفیت هوای پایتخت طی ۲۴ ساعت گذشته ۱۵۷ و هوا در شرایط ناسالم بود. این شاخص الان ۸۲ و هوا در شرایط سالم می باشد.1398/09/26
13:54:53
5.0 / 5
4586
تگهای خبر: بارش , شركت , كیفیت , هوا
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۳
خرید و فروش حیوان خانگی خرید و فروش حیوان خانگی
petfind.ir - حقوق مادی و معنوی سایت خرید و فروش حیوان خانگی محفوظ است

خرید و فروش حیوان خانگی

انواع حیوانات خانگی و لوازم و خوراک