تهران فردا نفس می كشد

تهران فردا نفس می كشد به گزارش خرید و فروش حیوان خانگی بر مبنای اعلام شركت كنترل كیفیت هوای تهران هم اكنون كیفیت هوای پایتخت در شرایط ناسالم برای گروه های حساس قرار دارد اما طی فردا (۵ دی) كیفیت هوا در شرایط مطلوب قرار خواهد گرفت.به گزارش خرید و فروش حیوان خانگی به نقل از ایسنا، پیشبینی های انجام شده در شركت كنترل كیفیت هوای تهران از آن حكایت می كند كه طی بامداد امروز (۴ دی) با پایداری هوا و سكون جو همراه با غبار صبحگاهی و افزایش تردد خودرو ها، تجمع ذرات معلق در بیشتر مناطق، سبب كاهش كیفیت هوای پایتخت می شود.

طی روز هم شرایط مناسب جهت پراكندگی آلاینده ها فراهم نمی گردد و كیفیت هوای برخی مناطق پرتردد در شرایط نامطلوب باقی خواهد ماند ازاین رو در اواخر وقت امروز انباشت آلاینده ها همراه با افزایش حجم ترافیك شبانگاهی، تجمع آلاینده ها و برقراری شرایط ناسالم بخصوص برای گروه های حساس را به دنبال دارد.

صبح فردا (۵ دی) هم كیفیت هوا در بعضی مناطق در شرایط ناسالم بخصوص برای گروه های حساس قرار می گیرد و به تدریج با افزایش سرعت باد میزان ناپایداری جوی هم تا اواخر وقت فردا افزایش پیدا خواهد نمود كه پراكندگی آلاینده ها را به دنبال دارد.

در ساعات پایانی فردا رشد ابر و وزش باد مؤثر سبب می شود كه با وجود افزایش حجم ترافیك شاهد بهبود كیفیت هوای پایتخت باشیم و در بیشتر مناطق وضعیت سالم كیفیت هوا برقرار شود.

بر اساس اطلاعات شركت كنترل كیفیت هوای تهران، كیفیت هوای ۲۴ ساعت گذشته پایتخت منتهی به ۸ بامداد امروز با میانگین ۱۵۰ در آستانه شرایط ناسالم برای همه قرار داشت و كیفیت هوای الان هم با میانگین ۱۱۱ در شرایط ناسالم برای گروه های حساس است.
1398/10/04
14:32:45
5.0 / 5
4577
تگهای خبر: شركت , كیفیت , هوا
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۹ بعلاوه ۳
خرید و فروش حیوان خانگی خرید و فروش حیوان خانگی
petfind.ir - حقوق مادی و معنوی سایت خرید و فروش حیوان خانگی محفوظ است

خرید و فروش حیوان خانگی

انواع حیوانات خانگی و لوازم و خوراک