امروز هوای تهران سالم می شود

امروز هوای تهران سالم می شود خرید و فروش حیوان خانگی: برمبنای اعلام شركت كنترل كیفیت هوای تهران، كیفیت هوای پایتخت طی 24 ساعت گذشته در شرایط ناسالم برای همه افراد بود اما پیش بینی می شود كه طی عصر امروز (5 دی) هوای پایتخت به تدریج در شرایط سالم قرار گیرد.به گزارش خرید و فروش حیوان خانگی به نقل از ایسنا، بر اساس پیش بینی های انجام شده در شركت كنترل كیفیت هوا با برقراری شرایط جوی پایدار و آرام طی بامداد امروز (۵ دی) به همراه افزایش تردد خودرو ها، شرایط برای تجمع آلاینده ها فراهم می شود و كیفیت هوای بیشتر مناطق شهر تهران در شرایط ناسالم خصوصاً برای گروه های حساس قرار می گیرد.

بتدریج با افزایش نسبی سرعت باد و رشد ابر بر میزان ناپایداری جوی افزوده می شود و پراكندگی آلاینده ها بهبود كیفیت هوا را به دنبال دارد. طی امشب نیز با وجود افزایش حجم ترافیك وزش باد مؤثر و گاهی بارش پراكنده از تجمع ذرات معلق جلوگیری می كند و برقراری شرایط سالم در بیشتر نواحی پایتخت دور از انتظار نیست.

با كاهش تردد خودرو ها طی روز جمعه (۶ دی) و شرایط جوی مساعد همراه با احتمال بارش باران، غلظت آلاینده ها به نسبت كاهش می یابد و بدین سبب در بیشتر مناطق شرایط مطلوب كیفیت هوا را خواهیم داشت.

وزش باد در بعد ازظهر فردا همراه با رشد ابر و گاهی بارش پراكنده، شرایط برای پراكندگی آلاینده ها را فراهم و در ساعات پایانی جمعه باوجود افزایش حجم ترافیك، غلظت ذرات معلق نسبت به روز قبل كاهش می یابد و به دنبال آن شرایط مطلوب كیفیت هوا در بیشتر مناطق پیش بینی می شود.

بر اساس اطلاعات شركت كنترل كیفیت هوای تهران، كیفیت هوای ۲۴ ساعت گذشته پایتخت منتهی به ۸ بامداد امروز با شاخص میانگین ۱۵۸ در شرایط ناسالم برای همه قرار داشت و كیفیت هوای الان نیز با شاخص میانگین ۱۳۱ در شرایط ناسالم برای گروه های حساس است.

منبع:

1398/10/05
15:19:04
5.0 / 5
4750
تگهای خبر: بارش , شركت , كیفیت , هوا
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۵ بعلاوه ۴
خرید و فروش حیوان خانگی خرید و فروش حیوان خانگی
petfind.ir - حقوق مادی و معنوی سایت خرید و فروش حیوان خانگی محفوظ است

خرید و فروش حیوان خانگی

انواع حیوانات خانگی و لوازم و خوراک